Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: geniculata vs boehmei

  1. #1
    ir3k
    Guest

    geniculata vs boehmei

    W niedługim czasie spodziewam sie tych 2 pajączków!!! Pytanie do osób które miały już kontakt z tymi osobnikami ??? Prosze o jakieś wskazówki , ciekawe informacje porady ??? Dużo czytałem na ich temat, ale zawsze lepiej zapytać kogoś doświadczonego !!! W internecie różne żeczy piszą !!! Dzięki z gory


  2. #2
    Majcher
    Guest

    Re: geniculata vs boehmei

    nie martw sie z boehmi jak dlugo nie przechodzi wylinki jak jest napisane ze dlugo to moze oznaczac nawet 2-3 miechy, gieni sam nie posiadam ale moj przyjaciel ma i z tego co zaobserwowalem to ten pajak strasznie dlugo rosnie

  3. #3
    Masa
    Guest

    Re: geniculata vs boehmei

    Kazdy z tych ptasznikow jest bardzo ciekawy.Pod wzgledem zachowania jak i kolorystyki.Ciezko pisac o poradach gdyz kazdy osobnik jest inny.Przewaznie geni to straszny zarlok a boehmei nerwus i czesto sie wyczesuje,ale nie chialbym uogolniac.W opisie gatunków masz prawie wszytko na ich temat.Pozdrawiam


  4. #4
    boehmei fan
    Guest

    Re: geniculata vs boehmei

    powiem tak 2 zajebiste pajaczki, mam szczescie miec po parce
    a wszystkie inne sa nie mniej zajebiste


  5. #5
    DragoN16
    Guest

    Re: geniculata vs boehmei

    2-3 miechy powiadasz u mojej samicy boehmei wylinka z 8 na 9 trwała 8,5 miesiąca :P


  6. #6
    mich
    Guest

    Re: geniculata vs boehmei

    Geniculaty wlasnie szybko rosna... moja ma poltora roku i jest po 12 wyl


  7. #7
    ir3k
    Guest

    Re: geniculata vs boehmei

    Dzięki wielkie !!!


  8. #8
    Markoś
    Guest

    Re: geniculata vs boehmei

    nie wiem co do boehmei ale moja geniculata jest strasznym agresorem ile i tak ma fajne kolory i straszny z niej zarlok


  9. #9
    BOOBO
    Guest

    Re: geniculata vs boehmei

    Ja mialem genie L3 potem L4 i duzo jadla nie potrzebuje kryjowki i duzo chodzi i jest szybka - nie przejawia agresji


  10. #10
    ponczos
    Guest

    Re: geniculata vs boehmei

    Mam boehmei (wieczny nerwus z łysą dupą..) i geniculatkę (wpierdziela fajniutko, rośnie podobnie). Polecam obydwa pajączki, lecz chyba bardziej podoa mi się A.G. )


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •