Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Program na Polsacie

  1. #1
    Vagansmen
    Guest

    Program na Polsacie

    Właśnie skończył się program "Zwierzęcy intruzi". Koleś jeździł pomagać ludziom, jak do domu im powłaziły jakieś zwierzęta typu węże, jaszczurki, borsuki i oposy i nie wiedzieli co zrobić. W końcu było ta na co czekałem- jakiemuś gościowi wszedł do wanny ptasznik, chyba Grammostola rosea, tak mi się wydaje. Ale koleś gadał, że to Tarantula. I powiedział też, że po jednym ukąszeniu można trzeba jechać do szpitala. Przynajmniej nie mówił, że jej jad jest śmiertelny


  2. #2
    ketnip
    Guest

    Re: Program na Polsacie

    szkoda że to info podajesz po programie a nie przed


  3. #3
    Vagansmen
    Guest

    Re: Program na Polsacie

    To dlatego, że nie wiedziałem, że będzie o ptaszniku, a wogóle ta akcja z nim trwała jakieś 40 sekund. Mogłem napisać, że leci taki program, ale naprawdę nie przyszło mi to na myśl- sory! Ale za tydzień poleci na pewno następny odcinek- trzeba oglądać!


  4. #4
    loko
    Guest

    Re: Program na Polsacie

    mowili tez i pokazywali straszna samice Boa constrictor, uzbrojona w przerazajace dwa zeby jadowe ... uwielbiam ten kanal (kanal doslownie i w przenosni)


  5. #5
    PMajdan
    Guest

    Re: Program na Polsacie

    Doradzil bardzo dobrze - ja bym na jego miejscu zrobil tak samo - tez bym kazal udac sie niezwlocznie do szpitala niezaleznie od tego jaki to byl ptasznik - nigdy nie wiadomo!

    Jad jest śmiertelny....... Ale nie sprecyzowal dla kogo, nie Dla robali tak


  6. #6
    Vagansmen
    Guest

    Re: Program na Polsacie

    Nie pisałem, że źle powiedział, gdy radził by po ugryzieniu udać się do szpitala, masz rację PMajdan, ale że nie powiedział np. " po jednym ugryzieniu człowiek umiera po 3 minutach" hehehe


  7. #7
    Rafał Janasz
    Guest

    Re: Program na Polsacie

    odrazu widać że program z polsatu - szkoda gadać
    tak samo jak telexpres - niektóre z nich są przecież jadowite - boki zrywać


  8. #8
    x ray
    Guest

    Re: Program na Polsacie

    ....wcześniej......fajniejszy był dzisiaj filmik na PLANETE o owadach które produkują do życia i polowań pajęczyne .


  9. #9
    G.R.Z.E.S.I.E.K.
    Guest

    Re: Program na Polsacie

    Heh tesh to oglądałem wyjmował G.rose z wanny i miał rękawiczke murarską miała go chronić przed ukąszeniem... Wnerwiają mnie takie programy bo moja matka zaczeła juz jęczeć ze ja hoduje śmiercionośne tarantule.


  10. #10
    Tomek_Nie
    Guest

    Re: Program na Polsacie

    mi sie podobalo jak pytek obwijac sie wokol tego typa w tej szopce z narzedziami hyhyhyhy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •