Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34

Wątek: Mama nie pozwala mi na hodowlę ptasznika. Co mam zrobić ?

  1. #1
    szklanka
    Guest

    Mama nie pozwala mi na hodowlę ptasznika. Co mam zrobić ?

    Mama nie pozwala mi na hodowlę ptasznika. Co mam zrobić ?
    Może ktoś miał podobny problem, jeśli tak to niech napisze co zrobić by się zgodziła.

  2. #2
    marianex
    Guest

    Re: Mama nie pozwala mi na hodowlę ptasznika. Co mam zrobić

    przekonaj mame ze cie ptaszniki interesuja i chiałbys miec jeden okaz, powiedz jej ze nie są bardzo wymagające i zacznij vagansa lub kedzierzawego moge ci sprzedac vagansa l6 za 35zł

  3. #3
    Matiik
    Guest

    Re: Mama nie pozwala mi na hodowlę ptasznika. Co mam zrobić ?

    Postawić ją przed faktem dokonanym... dla mnie to był do pewnego momentu jedyny argument... teraz ma juz gdzieś jakie stworzenia trzymam w swoim pokoju, byleby sie to to swinstwo nie porozłaziło jak mawia...

    mozesz sie tez wykazać wiedzą jaka masz na temat ptaszników i zaimponowac tym mamie. pokazać ze jestes odpowiedzialny itp... Aha, jesli chcesz postawic przed faktem dokonanym, to kup małego ptaszniczka(max L3) to cie wyśmieje, i z przymróżeniem oka troche potraktuje(bo wg.niej z takiego malucha nie moze wyrosnąć piekny ptasznik) zwierzaczek bedzie rósł, a ona sie przyzwyczai do jego obecnosci...
    Aha, pamietaj, ze te, ani zadne inne rady moga nie przyniesc skutku... Bo kazdy ma inna osobowosc, moze Twoja mama sie tak uparła, ze nie zgodzi sie i koniec... Tego niestety nie wiem, sam musisz ją "wyczuć"

    powodzenie w kazdym razie ;D


  4. #4
    FaUnA_BoX
    Guest

    Re: Mama nie pozwala mi na hodowlę ptasznika. Co mam zrobić

    kup pajączka daj koledze i powiedz żeby daj ci go na urodziny prezentów sie nie odmawia hehe...


  5. #5
    glupik
    Guest

    Re: Mama nie pozwala mi na hodowlę ptasznika. Co mam zrobić

    Kurcze Fauna_box napisałes tak jak ja zrobiłem dosłownie identycznie!!!
    Na poczatku nawet do niej nie zagladała a po tygodniu juz sie z nia "zaprzyjaźniła
    " i nawet przeczytała cały opis na tcp!!!


  6. #6
    FaUnA_BoX
    Guest

    Re: Mama nie pozwala mi na hodowlę ptasznika. Co mam zrobić

    heh moim zdanie to jest najlepszy pomysł ...


  7. #7
    smogg
    Guest

    Re: Mama nie pozwala mi na hodowlę ptasznika. Co mam zrobić

    Hm.. ja powiedzialem ze chce kupić ptasznika to powiedziala, ze moge - myslala ze jaja sobie robie.... jak mowilem ze ide kupić to powiedziala, ze sie nie zgadza na zadnego ptasznika itp., to ja powiedzialem ze sie juz zgodzila... wyszedlem z domu, 10 min. wróciłem spowrotem juz z ptasznikiem... mama byla troche w szoku :P ale przeszlo jej i juz mam 3 ptaszniki i kolejnego licytuje na allegro i teraz mama ma tylko problem z tym gdzie bede je trzymal jak beda duze... ale to tez sie załatwi :P
    aa no i jeszcze sie czaje na jaszczurke... tez mama sie nie zgadaza - ale zrobie jak z ptasznikiem... kupie i tyle


  8. #8
    Terrariko
    Guest

    Re: Mama nie pozwala mi na hodowlę ptasznika. Co mam zrobić

    ja tak samo robiłem tylko że moja mama się dowiedziała o pajaku dopiero chyba po jakimś miesiącu i nic.


  9. #9
    morda
    Guest

    Re: Mama nie pozwala mi na hodowlę ptasznika. Co mam zrobić ?

    Kupić i mamy nie słuchać.... Jakbym się tak słuchał to niczego w domu bym nie miał. Teraz (a sporo tego jest) często mama przychodzi poglądać.


  10. #10
    ketnip
    Guest

    Re: Mama nie pozwala mi na hodowlę ptasznika. Co mam zrobić

    u mnie tak samo - poprostu kupiłem ptaszora i tyle - później się przyzwyczaiła, a teraz siedzi cały czas i patrzy się na teraria...(więcej chyba ode mnie)


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •