Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: nadrzewny czy naziemny??

  1. #1
    FaUnA_BoX
    Guest

    nadrzewny czy naziemny??

    witam mojej Avicularii sie coś chyba pomyliło bo robi sobie gniazdko praktycznie przy ziemi. dlaczego?? może pod pokrywką niema dobrych warunków?? czy poprostu tak sie jej podoba??


  2. #2
    Markoś
    Guest

    Re: nadrzewny czy naziemny??

    moj trynidad tez sobie robi gniazdo na ziemi i jest mu tam dobrze wiec moim zdaniem nadrzewne robia sobie gniazda gdzie im sie podoba wiec nie martw sie wszystko jest oki


    Pozdrawiam M A R K O Ś

  3. #3
    G.R.Z.E.S.I.E.K.
    Guest

    Re: nadrzewny czy naziemny??

    Witam FaUnA_BoX
    Moja avi też zrobiła sobie gniazdko na ziemi ale powoli ciągnie tunel ku górze moze i twój pajączek pociągnie tunel do góry... <JARIM><dasz><RADE>


  4. #4
    Mefisto
    Guest

    Re: nadrzewny czy naziemny??

    Markoś, Cambridgeie w naturze robią sobie gniazda u podstaw drzew, więc to nic dziwnego. Po prostu tak mu karze instynkt.
    Moje Cambridgeie robią gniazda wręcz pod ziemią.


  5. #5
    Rafax
    Guest

    Re: nadrzewny czy naziemny??

    Kumpel miał cambridgeie w wąskim słoiku z patykiem i zrobił szybko tunel. Pająk został przełożony do szerszego słoika i nie ma w nim nic poza ziemią więc robi sobie gniazdko przy ziemi

  6. #6
    smogg
    Guest

    Re: nadrzewny czy naziemny??

    moja irminka jak napisalem wczesniej tez zrobila sobie gniazdo na ziemi... a nawet jeszcze troszke torfu wyniosła z gniazda i kopała w ziemi.. wiec wszystko OK z Twoim pajączkiem NADRZEWNYM :]


  7. #7
    TylerPL
    Guest

    Re: nadrzewny czy naziemny??

    A trochę odbiegając od tematu moja boehmei 50% czasu spędza na szybie... Nie chce siedzieć na ziemni... Nawet się zastanawiał czy nie dajć jej pseudo "alpinistka"...

  8. #8
    ketnip
    Guest

    Re: nadrzewny czy naziemny??

    FaUnA_BoX - ciekawe ile jeszcze założysz wątków o swojej avicularii? - może taki: moja avicularia robi kupke na ścianie czy to normalne?


  9. #9
    FaUnA_BoX
    Guest

    Re: nadrzewny czy naziemny??

    czytałeś regulamin?? niemożna pisać postów które nieodpowiadają na pytanie. tak zadam taki pytanie gdy ona tak zrobi i co z tego?? masz coś przeciwko?? to jest mój pierwszy nadrzewny pająk i chce wiedzieć dlaczego co i jak?? jakoś wszyscy potrafią normalnie odpowiedzieć ale zawsze musi sie znaleźć jakiś buntownik...Daj sobie spokuj z takimi postami... Bo i tak one ci nic nie dadzą...


  10. #10
    ketnip
    Guest

    Re: nadrzewny czy naziemny??

    widze że siedzisz już na forum dosyc długo - było wiele postów na temat gdzie zakładają gniazdo - co w tym dziwnego że nadrzewny zrobił sobie gniazdo na ziemi, jeżeli cię to zadowoli to mój psalmopoeus ma gniazdo na ziemi....., mój tekst nie miał byc obraźliwy tylko w formie żartu, ale jak ty wszystko na poważnie......to twoja sprawa


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •