Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: L8/9 vagans :D

  1. #1
    Goblin
    Guest

    L8/9 vagans :D

    Patrzcie to

    http://allegro.pl/show_item.php?item=34005903



    vagans L8/9 który ma 8cm ciałka i 18 z nogami jestem ciekaw ile bedzie mieć jak dorośnie

    LoOOl

  2. #2
    ketnip
    Guest

    Re: L8/9 vagans :D

    a jak sie nazywa: brauchypelma vagans - dobre


  3. #3
    crocodyll
    Guest

    Re: L8/9 vagans :D

    Sam karapaks ma podobno 8cm!!!!!!!!!!!hieiei Niekiepskie ktoś farmazony wciska.A tak serio to przykre jest jak się na coś takiego patrzy!!!!!!


  4. #4
    ketnip
    Guest

    Re: L8/9 vagans :D

    moim zdaniem to wałek jest - gość ma nawet zanzaczoną opcję że wysła za pobraniem!


  5. #5
    Jimbo
    Guest

    Re: L8/9 vagans :D

    Vagans po 8-9 wylince ma jakieś 3,5-4 cm ciałka. 8 cm to nawet dorosłe nie osiągają. Jakiś mutant, a może dlatego, że to Brauchypelma, jakiś nowy gatunek.


  6. #6
    Marian667
    Guest

    Re: L8/9 vagans :D

    Hehe z ta brauchypelma to nowy sposob na unikniecie salamandry :> a tak na serio to gosciu pewnie zawyzyl troche rozmiary i wylinki mu sie porabaly.

  7. #7
    Marian667
    Guest

    Re: L8/9 vagans :D

    "Vagans po 8-9 wylince ma jakieś 3,5-4 cm ciałka" - poza tym nie mozna zakladac ile pajak powinien miec po ktorejstam wylince . Ja np. mam cambriego po L6 ktory ma prawie 3,5 cm cialka a niektrore osiagaja te rozmiary dopiero po L7-L8

  8. #8
    Foxtrott
    Guest

    Re: L8/9 vagans :D

    mój b.vagansL9 ma ponad 4 cm ciałka, ale tak czy siak koleś będzie miał nalot bankowo...


  9. #9
    Jimbo
    Guest

    Re: L8/9 vagans :D

    Marian667 - zdarzają się wyjątki, ale generalnie można określić. Oczywiście +/-.


  10. #10
    wino
    Guest

    Re: L8/9 vagans :D

    crocodyll zle przeczytałes koles napisał "8 cm karapaks z odwlokiem " no ale ogulnie ładny apacz z kolesia


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •