Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 79

Wątek: Jejku jakich ja mam sąsiadów ;)

  1. #1
    spider13
    Guest

    Jejku jakich ja mam sąsiadów ;)

    Dzisiaj kumpel dokładniej przed chwilą poprosił mnie nachwile do chaty no i wchodze a tu jego stary na mnie że on niechce żebym ja chodował ptaszniki bo boi sie że one do niego przejdą jak uciekną i że to niebezpieczne.To ja mu mówie że choduje tylko takie ktore mają jad porównywalny do użądlenia osy oczywiście nie powiedziałem mu o murinusie i zaczoł pier..... że ptaszniki przyjmują forme przetrwalinikową i coś tam jeszcze.
    p.s. powiedzcie czy byliście kiedyś w takiej sytuacji?


  2. #2
    x ray
    Guest

    Re: Jejku jakich ja mam sąsiadów ;)

    ..........nie,...... bo sie nie chwalimy nikomu. :P


  3. #3
    Z_Y_G_I
    Guest

    Re: Jejku jakich ja mam sąsiadów ;)

    Ja naszczęście nie mam takich problemów bo mieszkam w swoim domku ;]


  4. #4
    OmeN
    Guest

    Re: Jejku jakich ja mam sąsiadów ;)

    Stary ja Ci powiem tak, o moich pająkach wie tylko kilka osób (moich znajomych), a sąsiedzi mnie typowo pier... (chodź ptaszniki powinny mieć usuwane kolce jadowe, gdzieś tak czytałem). A jak się coś przyburzą to po mnie to spłynie i powiem, że ja nic takiego nie hoduje bo mam ARACHNOFOBIE ;P i że są źle poinformowani !


  5. #5
    BZYK
    Guest

    Re: Jejku jakich ja mam sąsiadów ;)

    No to masz duży problem,szczególnie z racji młodego wieku. Musisz jak najszybciej znaleźć jak najwięcej argumentów. Najlepiej jak by cię wsparli rodzice bo sam sobie może sobie nie poradzić.

  6. #6
    spider13
    Guest

    Re: Jejku jakich ja mam sąsiadów ;)

    rodzicom powiedziałem i powiedzieli że nic mu do tego co hoduje i czy to jadowite czy nie ,a tak pozatym to pżeciesz to był mojego kumpla stary więc to mój kumpel mu powiedział


  7. #7
    spider13
    Guest

    Re: Jejku jakich ja mam sąsiadów ;)

    i jeszcze jedno ja ronie wystawe w szkole z krzdab2150 i dlatego ludzie o tym wiedzą


  8. #8
    OmeN
    Guest

    Re: Jejku jakich ja mam sąsiadów ;)

    No to Ci powiem z przykrością, że hodowla ptaszników w mieszkaniach komunalnych jest zabroniona! Więc jak się będą dalej burzyli to raczej ściemniaj że się ich pozbyłeś bo mogą bć problemy


  9. #9
    pppppp
    Guest

    Re: Jejku jakich ja mam sąsiadów ;)

    a gdzie ty omen taka bzdurę wyczytałeś?? podaj konkretną ustawę i artykuł

  10. #10
    OmeN
    Guest

    Re: Jejku jakich ja mam sąsiadów ;)

    Poszukam ale wydaje mi się, że teraz jak do tej Unii weaszliśmy to tak jest! Poszukam i Ci napisze pppppp


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •