Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Ludzie koszmar !!!

  1. #1
    emi
    Guest

    Ludzie koszmar !!!

    Posiadam w hodwli dorosłą samice Kędziora jest bardzo piekna,spokojna od ostatnich dwóch wylinek nawet włosków nie wyczesała(no chyba że ma okres to sie troszke denerwuje i na mnie krzyczy) ale ma jedna wade... no niestety bozia nie obdażyła jej w proste nogi.Ma strasznie krzywe noggiiii!!! A na dodatek ma płaskostopie(platfusa).Mam zamiar ja przedstawic z jakims samcem ale sie boje, że jak zobaczy jej krzywe nieogolone nogi to ucieknie i nie bedzie miał ochoty na "bara bara". Podajcie mi kontakt do jakiegos ortopedy albo chirurga plastycznego no i jakiej ma moja dama uzyc maszynki do ogolenia tych swoich nózek????????


    Jest to post śmiechowy i ludzie bez poczucia humory i z krzywymi lotami niech go nie czytaja!


  2. #2
    FaUnA_BoX
    Guest

    Re: Ludzie koszmar !!!

    ... powiem szczerze że troszke sie zaśmiałem :d...


  3. #3
    rastafaq
    Guest

    Re: Ludzie koszmar !!!

    Powiem szczerze ,że Ty masz krzywe loty


  4. #4
    emi
    Guest

    Re: Ludzie koszmar !!!

    Wiedziałem że znajdzie sie jakas lama bez poczucia humoru, która potrafi tylko dolowac no ale cuż na świecie tez sa potrzebne takie osobniki! lol


  5. #5
    Deathscythe
    Guest

    Re: Ludzie koszmar !!!

    po co wogule takie rzeczy pisać !!


  6. #6
    emi
    Guest

    Re: Ludzie koszmar !!!

    Zeby było śmiesznie!


  7. #7
    GALN
    Guest

    Re: Ludzie koszmar !!!

    hihihi a ja do końca nie wiem czy ona faktycznie ma krzywe nogi bo nieraz bywa że jeśli pająki przechodą wylinkę w zaciasnym pojemniku to nogi im troszkę powykręca.Jeśli to miało być śmieszne to troszkę dramaturgi za wiele heheeh

  8. #8
    rastafaq
    Guest

    Re: Ludzie koszmar !!!

    heh lama to raczej jest z Ciebie bo masz jakiś wiejski humor najwyraźniej, wbrew pozorom mam poczucie humoru ale ze smakiem, a ten twój humor to bym porównał np. do cieszenia się z powodu ujrzenia makaronu z serem czy wody w czajniku.
    A może jakas faza Ci nie zeszła i Cię to śmieszy.

    Tak czy tak nie jest to powód do kłótni także można już zamknąć wątek.


  9. #9
    x ray
    Guest

    Re: Ludzie koszmar !!!

    .........mysle ze miał dobre zamiary , no ale nie wszyscy łapią ten typ żartu.. i tez mnie to nie dziwi ....a ziemia sie trzęsie (((((((((


  10. #10
    wino
    Guest

    Re: Ludzie koszmar !!!

    noooo chłopak miał dobre zamiary ale nie wyszło z tego co napisał nic a nic sie nie smiałem ale dopiero sie zasmiałek kiedy FaUnA_BoX napisał ze sie troszke zasmiał i wiec sie zasmiałem z tego ze on sie troszke zasmiał


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •