Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Skorpion Linienie

  1. #1
    SPeCTeR
    Guest

    Skorpion Linienie

    Krotkie, proste pytanko. Czy skorpiony, tak jak pajaki, linieja lezac na "pleckach"?

  2. #2
    x ray
    Guest

    Re: Skorpion Linienie

    ........napewno w tych postach znajdziesz odpowiedz............wyszperane za pomoca szukaj

    http://www.terrarium.com.pl/forum/re...=14681&t=14681


  3. #3
    daf
    Guest

    Re: Skorpion Linienie

    Skorpion linieje leżąc w pozycji normalnej. Wyłazi do przodu ze starej skóry.


  4. #4
    Tomek_Nie
    Guest

    Re: Skorpion Linienie


  5. #5
    SPeCTeR
    Guest

    Re: Skorpion Linienie

    Moj Buthus Occitanus lezy juz pare godzin na pleckach i delikatnie poruza lapkami. Jest L2, mam go od maja i jeszcze nie przechodzil u mnie wylinki. Od jakiegos czasu przestal jesc i wogole byl strasznie "napompowany". Moze to jednak wylina ?

  6. #6
    bartekg
    Guest

    Re: Skorpion Linienie

    Specter, napisz jak to się skończyło(linienie). Coś się o to martwię, obym nie miał racji...
    Buthusy w naturze linieją zakopane w norkach wydrążonych w miarę w wilgotnych misjscach. Ja nigdy nie widziałem Buthusa przechodzącego wylinkę, a hoduję je już blisko 10 lat.

    Kilka lat temu robiłem porównanie osobnikó trzymanych we właściwych warunkach i 2 sztuk bez odpowiednij warstwy podłoża, ale przy zapewnieniu odpowiedniej wilgotności podczas wylinek. Skorpiony z drugiej opcji rozwijały się o blisko połowę wolniej, aczkolwiek przypadków śmiertelnych nie odnotowałem.


  7. #7
    Mysza1983
    Guest

    Re: Skorpion Linienie

    Ja stawiam że buthus wykituje.


  8. #8
    SPeCTeR
    Guest

    Re: Skorpion Linienie

    Mysza to Buthus od Ciebie ;> A lezy tak juz ponad 16 godzin i nadal nic sie nie zmienilo

  9. #9
    wino
    Guest

    Re: Skorpion Linienie

    mi imperator niedawno wikitował


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •