Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Rekord bez wylinki

  1. #1
    InDeNem
    Guest

    Rekord bez wylinki

    Jest tak, pająk B. Boehmei dojechał do L=7 w dniu 27.02.2004 i od tamtej pory nie przeszedł wylinki, jadł całkiem nieźle przez cały czas, od dwóch miesięcy już nic nie chce. Tyłek ma taki łysy że aż się świeci,,,,nerwowy sie trafił często się trzepie....................wiem że są podobne tematy na forum ale nie znalazłem o pająku co od 7 miesięcy nie przeszedł wyliki, może ktoś z was ma podobne doświadczenia i jest mi w stanie powiedzieć jak to się skończy ( będzie wylinka czy sie przekręci ).................................wszystkie możliwe pomysły aluzje itp mile widziane.

  2. #2
    ironkapela
    Guest

    Re: Rekord bez wylinki

    To jest poprostu nie mozliwe...

  3. #3
    GALN
    Guest

    Re: Rekord bez wylinki

    ironkapela hihihih
    InDeNem to nie rekord one tak mają im starszy pająk tym pużniej, moja rozea 13 wylinkę miała prawie po 20 miesiącach

  4. #4
    InDeNem
    Guest

    Re: Rekord bez wylinki

    a jak mam ci to udowodnić,,,,mam wszystkie wylinki od początku jest ich 6 szt. zapisane mam w notesie każdą datę wylinki z dokładnością do 2 dni...........taki jest fakt..............mało tego pająk jest bardzo ruchliwy i nerwowy

  5. #5
    InDeNem
    Guest

    Re: Rekord bez wylinki

    tak się zastanawiam czy go nie zmusić jakoś ( mniejszy pojemnik + większa temperatura) bo już zaczeły go przerastać inne pająki młodsze o pół roku............kurde twardziel jakiś

  6. #6
    GALN
    Guest

    Re: Rekord bez wylinki

    InDeNem pisałem ci że tak mają i to prawda pisano wiele razy że pająki nie przechodzą wylinek jak w zegarku a tumbardziej wielka rozbieżnośc jest u Boehmei i Smithi w tym że twój pająk tak długo nie przeszedł wylinki nie ma nic nienormalnego wystarczy temperatura 19 stopni nonstop i jeszcze dłużej będziesz czekał.
    ironkapela sobie kawał zrobił i tak napisał a ty odrazu na serio Możesz podnieśc temperaturę do 27 stopni to troszkę przyśpieszysz wylinkę.

  7. #7
    herzog
    Guest

    Re: Rekord bez wylinki

    InDeNem boehmei nie należy do gatunku ptaszników które szybko rosną.Lepiej się przyzwyczaj bo na kolejne możesz czekać o wiele dłużej.A 7 mięsięcy to nie aż tak długo.Nie martw się niczym i czekaj cierpliwie na wylinke.

  8. #8
    InDeNem
    Guest

    Re: Rekord bez wylinki

    ma cały czas w terraium od 24 do 27 stopni,,,,,,,,,,,,,,,,,poczekamy zobaczymy,,,,a w temacie jak w zegarku to mam 2 takie co mają jak na razie reguralne jak
    "miesiączka" co 30-31 dni ................i dla tego ten mnie wkurza bo sie opimpala i nie rośnie.

  9. #9
    GALN
    Guest

    Re: Rekord bez wylinki

    nie pękaj ja mam taką smithi wszystkie w większych pojemnikach a ona jeszcze z kodaka nie wyrosła Wszystko będzie ok.

  10. #10
    InDeNem
    Guest

    Re: Rekord bez wylinki

    GALN dzięki,,,,,,,,,,,,,,czyli poczekamy zobaczymy,,,,

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •