Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: P.murinus

  1. #1
    Huriko
    Guest

    P.murinus

    Czy one przechodzą wylinkę w gnieździe i jeśli tak to czy należy wyjąć wylinkę czy ją zostawić? Pajączek jest w tej chwili L1.

  2. #2
    Azzurreeuss
    Guest

    Re: P.murinus

    Linieja w gnieździe i wylinkę należy wyciągnąc jezeli sam pajak tego nie zrobi


  3. #3
    Grażynka
    Guest

    Re: P.murinus

    nie trzeba wyjmować wylinki!!


  4. #4
    Bor
    Guest

    Re: P.murinus

    Przechodzą wylinkę w gnieździe. Hmm.. jeżeli sam jej nie wyniesie, lepiej nie pchaj się do gniazda po nią bezpośrednio po wylince.


  5. #5
    Klimak
    Guest

    Re: P.murinus

    mój L1 zalepił wyjścia z gniazda pajęczyną i nie widziałem go już z 5 dni ciekawe kiedy wreszcie wyjdzie a wylinke jak zostawi w gnieździe to jak chcesz wyciągnąć??rozwalisz mu taki piękny domek??:]


  6. #6
    rastafaq
    Guest

    Re: P.murinus

    Ja nigdy nie wyciagam wylinki, jezeli sam nie wyniesie to zostaje tam na dlugi czas.


  7. #7
    Azzurreeuss
    Guest

    Re: P.murinus

    Ja lubie miec porządek u pająka:P i zawsze wyciagam, versicolorowi też...


  8. #8
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: P.murinus

    Ja robie podobnie jak rastafaq, tyle ze staram sie wyciagac wylinki w miare szybko, gdy trzeba wysexowac ptasznika. Z kolei u lividum, jest to praktycznie niemozliwe, gdyz pajak ten dosc czesto wbudowuje wylinke w scianke tunelu.


  9. #9
    morda
    Guest

    Re: P.murinus

    Jeśli mam zamiar wysexować pająka to wyjmuję. Jak jestem w 100% pewny płci to olewam to. Pająk albo ją rozniesie na strzępy albo wyniesie.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •