Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Syczacy albopilosum

  1. #1
    Garet008
    Guest

    Syczacy albopilosum

    mam problem i to można powiedzieć za***isty bo otworzyłem pojemnik z kędziorem
    po 8 wylince a on podnius przednie odnurza i zaczął jak gdyby pozorować atak i przyczym wydawał takie niemiłe odgłosy szczękoczułkami czu to normalne???. Mi się wydaje że najpierw powinien wyczesać włoski a nie odrazu mnie atakować


  2. #2
    FaUnA_BoX
    Guest

    Re: HELOP

    hehe może to Blondi?? ...


  3. #3
    Kross
    Guest

    Re: HELOP

    pierwsze widze pierwsze czytam czy to aby napewno kedzior >?<


  4. #4
    bachus
    Guest

    Re: HELOP

    heheh, od kiedy to albopilosum stryduluje ?? :P Może rzeczywiście to nie kędziorek


  5. #5
    LUKa_
    Guest

    Re: HELOP

    hehehe fajny kendzior ci sie trafil nie chcesz sie zamienic ?? ;-)

  6. #6
    mich
    Guest

    Re: Syczacy albopilosum

    wow mojemu kedziorowi zdaza sie rzuac na pensete ale zeby syczec?


  7. #7
    nokeg
    Guest

    Re: Syczacy albopilosum

    tak pozatym to niema regóły ze najpier wyczesuje włoski, później sie bardziej denerwuje, następnie pokazuje zęby jadowe itd...:-) yo cecha osobnicza, niektóre atakują bez ostarzezenia (nawet kędziorki, więc sie niedziw):-)


  8. #8
    Latarnik
    Guest

    Re: Syczacy albopilosum

    Bardzo dziwne ...myślę , że albo to nie kędzior albo ci się coś pomyliło ..., a jeśli chodzi o atakowanie to tak jak napisali to poprzednicy to cecha osobnicza ....

    "Istotnie , obawa śmierci jest najkomiczniejszym zludzeniem jakiemu od tylu wieków ulega ludzkość . Dzicy boją się pioruna , huku broni palnej , nawet zwierciadła , a my , niby cywilizowani , lękamy się śmierci !" - B.Prus "Lalka"

  9. #9
    Hellhamer
    Guest

    Re: Syczacy albopilosum

    moze on spiewa

  10. #10
    Awikularia
    Guest

    Re: Syczacy albopilosum

    Nie jest to dziwne. Przeciez to dzikie zwierze, pajak. Dlaczego ma nie atakowac, jak mu sie cos nie spodoba? Przeciez sa agresywne B. albopilosum, a w literaturze sa opisy ukaszen przez ten gatunek ptasznika. A co do sposobu ataku: jeden wyczesze wloski parzace, a drugi zaatakuje klami...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •