Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: MurinusL1 vs. Pinka

  1. #1
    Klimak
    Guest

    MurinusL1 vs. Pinka

    Dostałem wczoraj murinusa i cambridgei L1. Murinus zdążył sobie już w ciągu jednej nocy zrobić spore gniazda a cambridgei tylko pare linek puściła na wykałączkach i dalej siedzi na ziemi. Dzis kupiłem im białe robaki no i...wżuciłem załego koło gniazda murinusa on sie cofnoł a pinka zaplątała się w pajęczynie i niszczy mu gniado żucając się zostawie to tak do jutra rano jeśli jej nie zje to zabiore tylko zkąd to będe wiedzieć jak dzied sie zakopie??cambridgei dałem takie zielone coś co lata czasem po domu(chudziutkie zielone ze skrzydełkami dużymi oczami i długimi czułkami) i żucił sie na to od razu i właśnie je nie wiem czy dorwał by pinke. Myślałem że może za duże są robaki to przeciełem na pół tylko nie wiem czy to cos da przecież ona sie odrazu przestaje żucać i co ma żucić do pojemniczka takiego padniętego pinka??pająk sie nim w ogóle zainteresuje??


  2. #2
    Bor
    Guest

    Re: MurinusL1 vs. Pinka

    Rozgniataj pinkom główki albo przecinaj na pół. Pająk jak będzie głodny, to się tym pokarmem zainteresuje, spokojnie.


  3. #3
    Klimak
    Guest

    Re: MurinusL1 vs. Pinka

    czyli co rozwalić łeb i wżucić??jak zgłodnieje to i zdechłego zeżre tak??


  4. #4
    ironkapela
    Guest

    Re: MurinusL1 vs. Pinka

    Murinusy i cambrigdei z reguly nie maja problemow z pinka. Moze poprostu murinus musial sie przyczaic troche. Wsadz go w ciemne miejsce a napewno sie zajmie pinka Z cambrigdei mozesz zrobic tak samo. Pajaki napewno nie beda mialy problemu z dopadnieciem pinki. Gartunki ktore posiadasz bez problemu potrafia chwycic muche ktora jest duzo szybsza od pinki. Pozdrawiam

  5. #5
    Yeter
    Guest

    Re: MurinusL1 vs. Pinka

    A to co podales cambridgowi to Chrysopa vulgaris czyli złotook pospolity


  6. #6
    Klimak
    Guest

    Re: MurinusL1 vs. Pinka

    też tak myślałem z tym złotookiem mi nie chodzi o szybkośc pinki tylko że jak żuce ją na torf to sie zakopie, a jak żuce ją na pajęczyne to zaczyna sie żucać i ją rozwalać a murinus sie wycofuje(przynajmniej teraz tak było) a jak rozwale łepek to sie nie rusza i leży(mówią że takiego padniętego też zje) spróbuje jeszcze pod wieczur żucić im po pince i sie zobaczy ale moim zdaniem murinus teraz będzie zestresowany bo ta pinka to mu 1/3gniazda rozwaliła


  7. #7
    Bor
    Guest

    Re: MurinusL1 vs. Pinka

    Rozgnieć/przekrój i podaj. Jak będzie głodny, zje "padline". Ja swoim takie podaje i jak są głodne, to jedzą.


  8. #8
    Grażynka
    Guest

    Re: MurinusL1 vs. Pinka

    pajaki w nocy są aktywne i zwiedzaja "terrarium" jeśli natrafią na padlinęi śa akurat głodne to zjedzą spokojnie!!


  9. #9
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: MurinusL1 vs. Pinka

    Albo karm czyms innym.
    poczytaj tez archiwum i faq, znajdziesz na pewno troche rozwiazan.
    Pozdrawiam.


  10. #10
    Klimak
    Guest

    Re: MurinusL1 vs. Pinka

    no postaram sie coś złąpać odpowiedniej wielkości innej możliwości nie widze a świerszczy w życiu nie będe hodować już je miałem one MASAKRYCZNIE cykają


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •