Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Karmienie vagansa oseskami

  1. #1
    Specjalista
    Guest

    Karmienie vagansa oseskami

    Można vagansowi L11 samcowi dawać oseski szczurze??????

  2. #2
    loko
    Guest

    Re: ???????

    mozna


  3. #3
    FaUnA_BoX
    Guest

    Re: ???????

    jeśli już jest taki post to czy moge dać boehmei L9 oseska mysiego??


  4. #4
    loko
    Guest

    Re: ???????

    mysle ze moze byc nieco za mala, wszystko zalezy od wielkosci.. poza tym vagansy chetniej rzucaja sie na takie duze ofiary...
    poza tym noworodek mysi tez potrafi sie bronic....


  5. #5
    Kross
    Guest

    Re: ???????

    Pare razy slyszalem ze ptasznik po zjdzeniu myszy dostawal jakiegos paralizu i zdychal. Nie wiem czy to prawda ale ja bym nie ryzykowal...


  6. #6
    Vagansmen
    Guest

    Re: ???????

    Loko święte słowa z tym że vagansy lubią duże ofiary. Dawałem mojej vagansce nieduże koniki polne- miały około 2 cm. Wtedy czekała aż się trochę zbliży i atakowała go. W końcu dostała większego(dokładna nazwa tego większego to Podłatczyn Roesela). Może nie był dużo dłuższy(2,5 cm) ale za to dużo szerszy(może dlatego, że zjadł w ten sam dzień innego mniejszego konika polnego. Kiedy go wpuściłem moja pupilka od razu do niego podeszła i rzuciła sie na niego. Atak był dość szybki. Przy okazji widziałem jak mu wbijała zęba(piękny widok).


  7. #7

  8. #8
    loko
    Guest

    Re: ???????

    kiedys padl mi asolotl, dostal jakiegos czesciowego porazenia chyba prawej strony ciala, mial z 10-11cm. dogorywal wiec wrzucilem go do doroslej Vaganicy (6cm ciala).
    Aksolotl ledwo zdazyl dotknac ziemi, bylo co prawda rodeo... ale poradzila sobie z nim bez problemow
    choc co prawda wszystkiego nie zjadla...


  9. #9
    djdenol
    Guest

    Re: ???????

    Mozna jak najbardziej. Ja ostatnio dalem swojemu mala myszke i zjadl a jest dopiero L8. Co prawda nie zjadl calej, ale caly dzionek ucztowal Pozdrawiam

  10. #10
    PMajdan
    Guest

    Re: ???????

    Ja daje vagansowi po 7 juz oseski chomika dżungarskiego :/ tylko mlody pajak duzo wolniej upora sie z takim malym zywym stworzonkiem, dlatego przykro sluchac. Ale ten Twoj to juz bez problemu!


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •