Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: roślinka do terra-sorki że tutaj !!!

  1. #1
    BOOBO
    Guest

    roślinka do terra-sorki że tutaj !!!

    Jaką można dać roślinke do terra z kędziorem mam już duże terra i tam jest duży korzeń, wielkościu pół terra i chciałbym dać jakąś roślinke żęby weszła na korzeń itp.
    Sorki że tutaj ale w dziale roślinność nikt tam nie odpowiada. podajcie nazwy roślin żebym powiedział w zoologiku.
    Z góry dzieki z odp/pozdrawiam wszystkich.


  2. #2
    rastafaq
    Guest

    Re: roślinka do terra-sorki że tutaj !!!

    Nazwa- sztuczna.


  3. #3
    Tomek_Nie
    Guest

    Re: roślinka do terra-sorki że tutaj !!!

    dokładnie najlepsze sa sztuczne bo kedzior przypadkiem żywą może zniszczyc ;-) pozdro

  4. #4
    SHERON
    Guest

    Re: roślinka do terra-sorki że tutaj !!!

    słyszałem że pajączki to fajni ogrodnicy i wszystkie roślinki wykopują co prowadzi do ich uschniecia wiec też polecam sztuczne :]

  5. #5
    Arnie
    Guest

    Re: roślinka do terra-sorki że tutaj !!!

    ja wzoraj wpuscile L.parachybane do nowo uzadzonego faunabox'a http://members.lycos.co.uk/mojeterrarium/HPIM0590.JPG
    a dzis przes caly dzien presadzal mech przesadzil polowe i teraz odpoczywa :P

  6. #6
    Neo2
    Guest

    Re: roślinka do terra-sorki że tutaj !!!

    Tak jak wszyscy mowili to najlepiej sztuczną ale jeśli chcesz prawdziwą która sie oplata to spróbuj bluszcz najwyżej pająk wykopie. Ja miałem przez pewnen czas w terrarium ale lokatorka jak była w ciązy go zmasakrowała.


  7. #7
    Awikularia
    Guest

    Re: roślinka do terra-sorki że tutaj !!!

    Moje pajaki masakruja sztuczne roslinki, a zywych mi zal tam dawac... Zywe rosliny mam u jaszczury....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •