Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: Murinus lubi muze

  1. #1
    Nazar
    Guest

    Murinus lubi muze

    Kurde. Wczoraj spierniczyl mi murinus po 7, 8 wylince. Wlazl do glosnika. Nie da sie go rozkrecic. Prosze o rady jak go wywabic dodam ze sie juz zadomowil . Przez dziure widac piekna pajeczynke.


  2. #2
    mich
    Guest

    Re: Murinus lubi muze

    Jezeli faktycznie nie da sie go rozkrecic to moze wsadz ten glosnik do terrarium, o ile sie tam zmiesci :P Wtedy gdy tylko pajak wyjdzie wyjmij glosnik...
    A jak nie da rady w ten sposob to moze sproboj go zwabic swierszczeml.... Albo poczekaj az sam wyjdzie :P


  3. #3
    KoMar_83
    Guest

    Re: Murinus lubi muze

    spróbuj wziąść na pęsetę świerszcza i wywabić go... albo weź siekierkę i rozmontuj głośnik :P


  4. #4
    Arnie
    Guest

    Re: Murinus lubi muze

    na tvp2 w niedziele w tym programie o niebezpiecznych bezkregowcach kolo pokazywal jak indianie wywabiaja T.Blondi (chyba) z dziury, potem go upiekli i zjedli gostek to robil tak wsadzil do dziury jakas nitke taka czy inne wlukno ptem poruszal i obracal tym wyciagajac pomalu i pajak wyszedl za tym

  5. #5
    KoMar_83
    Guest

    Re: Murinus lubi muze

    widziałem to... koleś jakimś kawałkiem żyłki albo źdźbłem trawy wywabił pająka... chyba to była L. parahybana albo Hysterocrates Hercules z tego co pamiętam...


  6. #6
    Neo2
    Guest

    Re: Murinus lubi muze

    To była T.blondi :]

  7. #7
    progor
    Guest

    Re: Murinus lubi muze

    a jak dla mnie to był Hysterocrates Hercules... ale mniejsza o to ważne że go nadziali na patyka, nad ognisko i zjedli.


    ... jesteś tym co jesz ...

  8. #8
    Obcy
    Guest

    Re: Murinus lubi muze

    i gadał ze mięsko jest słodkie


  9. #9
    KoMar_83
    Guest

    Re: Murinus lubi muze

    tylko trzeba piec bardzo ostrożnie i delikatnie... najlepiej smakuje średnio wypieczony... :]


  10. #10
    Awikularia
    Guest

    Re: Murinus lubi muze

    Tak, tak, znawcy ptaszników... Hysterocrates hercules w Amazonii :/:/:/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •