Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42

Wątek: PARANOJA

  1. #1
    RMXUS
    Guest

    PARANOJA

    kurde normalnie zaCzynam sie bac ze mi zaraz CBŚ wparuje i zabierze pajaki.
    to znaczy ze juz nie mozna ich hodowac ??? przegiecie... dowiedzialem sie od kolesia z zoologika u mnie w miescie ze do ZOOLOGIKOW nie kupuja nawet zwierzat z PAPIERAMI czy tam rejestracja takze o czym my mowimy... nie maja sie do czego przyczepic palanty. Osatnio widzialem akcje 2 policjantow tak brawurowo przejechali przez przejcie dla pieszych a nie po drodze i wjechali na chodnik zeby zatrzymac bogu winnego pijaczka... K-P-I-N-A


  2. #2
    ironkapela
    Guest

    Re: PARANOJA

    Zwierzakow Ci nie zabiora, bo hodowanie nie jest nielagalne. Nielegalny jest handel zwierzetami egzotycznymi bez odpowiednich zaswiadczen od weterynarza, Cites itp.

  3. #3
    cyphelf
    Guest

    Re: PARANOJA

    Taa a dziś mi chcieli dać mandat za kulturalne picie piwa w parku (i do tego policjanci - tajniacy byli dwoma łysymy dresami). Ale i w tym przypadku i w przypadku terrarystyki błąd leży raczej w złym prawie niż w działaniach policji. Reagowali bo albo dostali takie polecenie albo takie jest prawo.

    A jeśli chodzi o pająki to nie wiem co teraz robić. Chyba muszę zacząć się ukrywać

  4. #4
    werni
    Guest

    Re: PARANOJA

    Jak już ktoś wspomniał, czas zejść z działalnością do podziemia. Poustalać hasła, odzewy, tajemne znaki, rozwinąć siatkę kontrwywiadu, wprowadzić alternatywne nazewnictwo dla nieszczęsnych Brachypelm, a każdego potencjalnego kupca sprawdzać do trzech pokoleń wstecz.. :]

    Hy, zaczyna mi się to coraz bardziej podobać, tsasasasa... :>


  5. #5
    odi100
    Guest

    Re: PARANOJA

    wszytsko co zakazane sprzedaje sie lepiej niedlugo zobaczymy ogromny wysyp nowych terrarystow :|

  6. #6
    RMXUS
    Guest

    Re: PARANOJA

    to nie jest smieszne tak trzeba bedzie zrobic :P:>:]


  7. #7
    iskra
    Guest

    Re: PARANOJA

    Et... Lepiej zalozyc dzialalnosc religijna pt. Sekta Pajaka, do tego uruchomic Radio Pajak i zaczac zbierac datki na rzecz przetrwania terrarystow...


  8. #8
    Baali
    Guest

    Re: PARANOJA

    Lepiej związek wyznaniowy a nie sektę, bo to źle sie kojarzy. ;-)
    Albo założyć organizację pożytku publicznego ;-)


  9. #9
    G.R.Z.E.S.I.E.K.
    Guest

    Re: PARANOJA

    A ja jestem za sektą ...:>


  10. #10
    TRiP
    Guest

    Re: PARANOJA

    popierdoliło ich (sorki za wyrażenie).Pokazują kędziora w tv męczą go pensetą całe wyczesane włochy i jeszcze mówią że od jego jadu mozna nawet stracić wzrok o_0.
    Jak ktos dobrze zauważył to jest jakaś PARANOJA DO KURWY NĘDZY.Niedługo wszystko nam zabiorą nawet kątniki spod łóżka.Ja tam sie nie boje bo mam w rodzinie 3 prawników no ale sam fakt że sie rzucają do naszych pupilów jest niewybaczalny.Precz z tym chorum rządem i systemem kar.***** jebnąć 5 lat komuś za sprzedaż albopilosum albo smithi prosze bez jaj ludzie opanujcie sie do huja.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •