Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: brutalny smithi

  1. #1
    Ptarantirii
    Guest

    brutalny smithi

    mam Smithi 8-9L ,przez 2 ostatnie wylinki stałsie grozny ,niemoge reki wsadzic do terrarium bo sie rzuca i atakuje /do 6wylinki mogłem brac go na rece i wogóle a,teraz??? oco chodzi , co sie znim stało???


  2. #2
    Awikularia
    Guest

    Re: brutalny smithi

    Daje ci w ten sposob znac, ze nie jest puchata przytulanka, tylko pajakiem. Czasami sie tak zdarza, nigdzie nie jest powiedziane, ze wszystkie osobniki tego gatunku sa spokojne. Zdarzaly sie juz ukaszenia ze strony B. smithi. Trafil ci sie po prostu agresywny osobnik...

  3. #3
    Grażynka
    Guest

    Re: brutalny smithi

    i nie bedzie już brania na ręka :P

    a tak poważnie to może mu sie znowu zmienić i znowu bedzie łagodny


  4. #4
    maka
    Guest

    Re: brutalny smithi

    wiesz co....... napewno komus z twojej rodziny uciekł twoj smithi.....a ten to poprostu inny odkupiony,zebys sie nie połapał....................hehe


  5. #5
    kak
    Guest

    Re: brutalny smithi

    hehe
    mojego od poczatku nie bralem na reke, teraz tym bardziej nie wezmie ostatnio pensete chcial jesc
    a p.tygrysi prawie mnie uzarl wczoraj

    ale w przypadku twojego smithasa, moze mu sie zmienic po wylince.


  6. #6
    Awikularia
    Guest

    Re: brutalny smithi

    Kak, Cyclosternum fasciatum sa w przewazajacej wiekszosci dosc agresywne, ale na szczescie maja slaby jad.

  7. #7
    xeper
    Guest

    Re: brutalny smithi

    Mój jest raczej spokojny ale jak go poganiam pędzelkiem np pzy zmianie torfu to miało miesjce to zawsze odrazu pokazuje jakie on ma włoski i je we mnie wyczesuje hehe na szczęście nie robi tego często ehehe


  8. #8
    Tomek_Nie
    Guest

    Re: brutalny smithi

    witam. powinienes sie cieszyc ze masz żywszego pajączka ;-) .a po co ty chcesz wsadzac ręce do terra ?;-) chcesz go pogłaskać ;-) to calkiem normalne zachowanie pajaczka.Pozdrawaim

  9. #9
    Bart_n
    Guest

    Re: brutalny smithi

    jak by było całkiem normalne to w opisach smithi pisali by o nich jak o murinusach :-D


  10. #10
    Masa
    Guest

    Re: brutalny smithi

    Ostatnio moj Smitek tez sie zmienil...nie bralem go nigdy na rece bo nie jestem zwolennikiem "handlingu"..po 6 wylince moj spojony Smithi juz 2 razy chcial mnie dziabnac i walczyl z peseta..coz taki urok.wszystko zalezy od osobnika.Pozdro


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •