Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Kędzior- świr...?

  1. #1
    Death
    Guest

    Kędzior- świr...?

    Mam poważny dylemat... Wszędzie piszą, że B. Albopilosum to bardzo łagodny gatunek, powolny, bla, bla, bla... A mój Kędzior jest albo stuknięty, albo to wcale nie jest Kędzior. Raz, że popiernicza jakby go coś goniło, a dwa, że przy każdorazowym otworzeniu pojemnika leci na mnie chmura włosków... :/

  2. #2
    Mefisto
    Guest

    Re: Kędzior- świr...?

    Trafił Ci się mały agresorek. :]


  3. #3
    DragoN16
    Guest

    Re: Kędzior- świr...?

    hehehe plaśnij nim o ściane to sie nauczy jak trzeba postępować :P


  4. #4
    GALN
    Guest

    Re: Kędzior- świr...?

    Death przypuszczam że masz wysoką temperaturę i pajączek jest bardzo głodny Mam ich troszkę i jeśli temperatura podejdzie do 27 stopni do tego nie dostaną jeść po wylince z 2 tygodnie to biegają jak szalone gdy się ruszy pojemnikami lub otwiera.Wyższa temperatura i głód z karzdego pająka zrobią kilera Ja sprzedając swoje kędziorki zawsze daje osobie kupującej pajączki z małymi odwłokami aby osoba mogła się nacieszyć karmieniem i zanim sie obezna nie było problemu z pytaniami "dlaczego mój pająk nie je " i są rezultaty 3 osoby dziabnięte przez moje kędziorki mam na swoim koncie hihihihihi.

  5. #5
    TheMetal
    Guest

    Re: Kędzior- świr...?

    Ja bym na Twoim miejscu się cieszył, agresywny kędzior to już coś w mojej trzodzie agresywna jest tylko blondi i trochę nad tym boleje ;] . I raczej jak byłby głodny to raczej by się nie czesał jak szalony

  6. #6
    Hajdi
    Guest

    Re: Kędzior- świr...?

    chcialbym mie takiego kedziora


  7. #7
    pol
    Guest

    Re: Kędzior- świr...?

    ja mam lepsza samiczke L10, kiedy ja probowalem zlapac uciekala jak glupia, wyczesywala wloski, w koncu przycisnieta dlonia do szyby obryzgala ja cala jadem, teraz wykopala jakas zajebista budowle na srodku terra i czeka na moja reke, ale juz dostaje tylko peste30cm
    kedziorki i rosee, to nie koniecznie przytulanki


  8. #8
    RAMMSTEIN1
    Guest

    Re: Kędzior- świr...?

    Jak wszedzie...zdarzają się agresywne osobniki. :]
    Znajomy ma taką B. albopilosum, że przy najmniejszych ruchach w terrarium wyskakuje z norki i atakuje.


  9. #9
    Deathscythe
    Guest

    Re: Kędzior- świr...?

    Mój kędzior nie wyczesuje włosków tylko odrazu atakuje. Kiedyś miałem szczęście bo brakowało 2cm i by mnie dziabną. Moja geniculata jest bardziej łagodna od niego.


  10. #10
    Gufi
    Guest

    Re: Kędzior- świr...?

    Mój to znowu zero ruchu zero wykazywania zycia.Nic.Zje pójdzie do domku siedziec

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •