Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Pamiętacie post "Czy przeżyje"?

  1. #1
    Quit13
    Guest

    Pamiętacie post "Czy przeżyje"?

    To ma jego smutne rozwiązanie. Albipilosum był przewrócony do góry nogami i myslałem że przechodzi wylinkę. Kiedy stwierdziłem że to trup, zobaczyłem że do wylinki nawet się nie przybierał. Na następny dzień w ten sam sposób umarł Vegans l3. Coś było nie tak. Pytałem sie mamy czy nic nie grzebała z czymś owadobujczym. Okazało sie że założyła w niewidocznym miejscu "Raid-przeciw owadom". Powód śmierci jest znany, tylko umarły dwa Spidery. Pozdrowienia

  2. #2
    awanti0
    Guest

    Re: Pamiętacie post "Czy przeżyje"?

    Tak to smutne zakonczenie , może mama nie lubiała jednak tych pająków????

  3. #3
    Mad_Death
    Guest

    Re: Pamiętacie post "Czy przeżyje"?

    O_o


  4. #4
    MuDvAyne
    Guest

    Re: Pamiętacie post "Czy przeżyje"?

    ja wlasnie mam problem w bloku mamy od jakiegos czasu karaluchy ....tylko ze z kazdym dnie tego sie plaga robi sa juz wszedzie .... i musze uzywac srodkow typu raid ;/ ...na poczatku byly one tylko w kuchni i tam tylko "ppsikalem" ale od jakiegos czasu pojawiaja mi sie w pokoju i juz mnie szlak trafia bo musze je jakos wytepic a musze uwazac na pajaki ;/ i boje sie ze wkoncu spryskiwanie tym syfem im zaszkodzi ;/ ma ktos jakies sposoby na zwalczenie tego nie szkodazac ptasznikom ???


  5. #5
    Mefisto
    Guest

    Re: Pamiętacie post "Czy przeżyje"?

    Kup jeszcze kilka pająków i wypuść je na mieszkanie. Prędzej sobie poradzą z karaluchami, niż ta cała chemia. A jakie ekologiczne...


  6. #6
    FaUnA_BoX
    Guest

    Re: Pamiętacie post "Czy przeżyje"?

    urzekla mnie twoja historia... to nie ten dzial


  7. #7
    MuDvAyne
    Guest

    Re: Pamiętacie post "Czy przeżyje"?

    o nie ten dzial lepiej popatrz panie urzekaczu na swoj topic "UDAO SIE"


  8. #8
    KaMiL_15
    Guest

    Re: Pamiętacie post "Czy przeżyje"?

    hi hi hi mudv@yne proponuje ci kupic dorosłą samice genikulaty i puścic w mieszkanie


  9. #9
    rastafaq
    Guest

    Re: Pamiętacie post "Czy przeżyje"?

    Albo na czas tepienia robactwa wynies pajaki do babci lu gdzie tam mozesz, bo szkoda co by pozdychały.


  10. #10
    TheMetal
    Guest

    Re: Pamiętacie post "Czy przeżyje"?

    Fakt lepiej wynieś do kumpla jakiegośna okres dezysekcji zcy jak to tam zwali ;] po I pająki orzeżyją, po II najprawdopodobniej zarazisz kumpla terrarystykąi będziesz mał jednego terraryste obok więcej ;]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •