Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Nadrzewny czy Naziemny ???

  1. #1
    PyRyLy
    Guest

    Nadrzewny czy Naziemny ???

    Z reguly pteriochilus mamilatus to ptesznik naziemny ale moj jest troche szurniety. juz wyjasniam. mam mamilatusa L4 no i pomyslalem ze juz pora przeniesc go z pojemniczka na mocz do wiekszego faunaboxa no i tak zrobilem tylko ze on cos nie ma ochoty robic gniazda pod ustawinymi korami tylko w rogach pudelka jak najwyzej sie da. powiedzcie mi czy spotkaliscie sie juz z takim dziwny zachowaniem i czy mu to przeszlo ???

  2. #2
    herzog
    Guest

    Re: Nadrzewny czy Naziemny ???

    ptasznika po 4 wyl.chcesz przełożyć do faunaboxa???Jeszcze na to za wczesnie,no ale to Twoja sprawa.A jeśli chodzi o odp.to tym się nie przejmuj.Ptasznik zrobił gniazdo tam gdzie czuł się najlepiej.Np.moj murinus wykopał sobie norke w której przesiaduje cały czas.Więc jak widzisz wsród pająków też są wyjątki

  3. #3
    roko
    Guest

    Re: Nadrzewny czy Naziemny ???

    bardzo dużo Murinusów przesiaduje w gorze a nie na ziemi
    pozdrawiam!

  4. #4
    PyRyLy
    Guest

    Re: Nadrzewny czy Naziemny ???

    nie mysl sobie ze ten faunabox jest taki wielki.To jest jeden z najmieszszych faunaboxow i mi sie wydaje ze ma tam w sam raz

  5. #5
    Nazar
    Guest

    Re: Nadrzewny czy Naziemny ???

    Nie sadze bratku. Murinus po 4 wylince to malizna


  6. #6
    rastafaq
    Guest

    Re: Nadrzewny czy Naziemny ???

    Pajak nie zrobi gniazda tam gdzie mu zaplanujesz, moj pterinochil tez robil na gorze, znajomego takze, to chyba czeste zjawisko, a moze ja mam takie "szczescie"


  7. #7
    pac
    Guest

    Re: Nadrzewny czy Naziemny ???

    to Ci sie tylko wydaje.. teraz go dasz do faunaboxu a pewnie po 5 wyl do terra bo napewno "nie mozesz sie doczekac"..


  8. #8
    PyRyLy
    Guest

    Re: Nadrzewny czy Naziemny ???

    on ma 2cm cialka i jest w pudelku 12/7/10 dł/szer/wys i chyba nie jest za duze

  9. #9
    morda
    Guest

    Re: Nadrzewny czy Naziemny ???

    Jest ok.
    Murinusy często robią gniazda na górze. Normalka.


  10. #10
    Jimbo
    Guest

    Re: Nadrzewny czy Naziemny ???

    Murinus 2cm ciała po 4-tej wylince ??? Coś mi się nie chce wierzyć. Albo jest mniejszy niż mówisz, albo nie jest po 4-tej wylince.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •