Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: Ktorego wybrac...??

  1. #1
    LUKa_
    Guest

    Ktorego wybrac...??

    A wiec dotychczas jestem szczęśliwym posiadaczem B.Albopilosum jak i B.Smithi no i mam zamiar poszerzyć swoje horyzonty o nowego pajączka wybierać mi przyszło pomiędzy A.Geniculate a P.Cambridgei no i nie wiem Cambridgei jest nadrzewny i ponoć agresywny Geniculata zaś śliczna, ale wiem tylko to, co udało mi się przeczytać nie wiem czy gotowy jestem, aby stanąć przed hodowla nadrzewnego pajączka, dlatego mile widziane rady, własne doświadczenia lub tez może propozycje jakiegoś innego pajączka.

    Z góry bardzo dziękuje.

  2. #2
    ketnip
    Guest

    Re: Ktorego wybrac...??

    Witam

    w prównaniu do geniculaty to nie wiem czy cambridgei jest bardziej agresywny
    ja oczekuję właśnie na pajączka(dzisiaj ma do mnie dotrzeć i jest to właśnie cambridgei)

    jutro mogę ci odpowiedzieć co i jak z tym cambridgem


  3. #3
    MaKeL
    Guest

    Re: Ktorego wybrac...??

    Wydaje mi sie ze Cambridgei jest duzo szybszy od Geniculaty wiec musisz wybrac cos w miare swoich mozliwosci

  4. #4
    RAMMSTEIN1
    Guest

    Re: Ktorego wybrac...??

    Napewno dasz sobie rade z P. cambridgei


  5. #5
    Masa
    Guest

    Re: Ktorego wybrac...??

    W sumie nadrzewny to fajna sprawa...ja mam A.Metallica i tez mialem obawy czy dam sobie rade, ale trzyma sie u mnie swietnie i nie zaluje ,ze ja mam.....Kup sobie Cambridgei chociaz Geni tez ma swoj charakterek.......Pozdrawiam


  6. #6
    BooYaKa
    Guest

    Re: Ktorego wybrac...??

    Mam geniculate i cambridgeia i osobiście polecam genie.Cambridgei jest strasznie szybki,robi tunele , z których nie chce wyjść i strasznie ucieka.Przynajmniej mój.


  7. #7
    Deathscythe
    Guest

    Re: Ktorego wybrac...??

    Ja bym wybrał na twoim miejscu Genię ponieważ nie dość że jest ładna to jeszcze ma ten swój charakterek jak to kolega wyżej okreslił


  8. #8
    Diabolo
    Guest

    Re: Ktorego wybrac...??

    charakterek... od okolo 7 wylinki rzuca sie na wszystko ;P


  9. #9
    Yeter
    Guest

    Re: Ktorego wybrac...??

    Moja od Gienia od 7 zaczeła sie rzucać na wszystko
    Ja mam rade stulecia: Kup oba bo i tak to zrobisz po jakims czasie


  10. #10
    RAMMSTEIN1
    Guest

    Re: Ktorego wybrac...??

    Co do agresywności różnie bywa, czasami młode osobniki są agresywne i od 6/7 wyl. stają się potulnymi osmionogami


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •