Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Zachowanie

  1. #1
    Shawn6
    Guest

    Zachowanie

    Moja rosea L8-L9 po przeniesieniu do większego terra (35/25/20) stała się bardzo agresywna. O wzięciu jej na rękę mogę pomarzyć choć wcześniej nie było z tym problemów. Do wylinki się nie przygotowuje, więc o co chodzi?


  2. #2
    morda
    Guest

    Re: Zachowanie

    Za duże terrarium? Ile ona ma cm ciała? Ja mam taką samą i jest malutka.


  3. #3
    Mefisto
    Guest

    Re: Zachowanie

    Możliwe, że to terra jest dla niej jeszcze zbyt duże i czuje się w nim zagrożona. Dałeś jej tam jakąś kryjówkę?
    A może przełożyłeś ją od razu po wylince? Pająkom czasem odbija po wylince i z aniołków zamieniają się w diabełki lub na odwrót. ]:->


  4. #4
    morda
    Guest

    Re: Zachowanie

    Moja obecnie jest po 7 i ma 2.5cm ciałka. Takie terrarium jest za duża dla takiego małego pająka. A jak już naprawde chcesz ją tam trzymać to musisz dać jakąś kryjówkę.

    Co do agresywności rosea to z natury pająk łagodny ale zdarzają im się odchyły od normy. Znam wiele takich przypadków gdzie rosea stała się agresywna. Zwykle im to przechodziło.


  5. #5
    BooYaKa
    Guest

    Re: Zachowanie

    Ja tam bym jeszcze ją przeniósł do mniejszego pojemnika.Mały fauna box byłby w sam raz


  6. #6
    Kisiek
    Guest

    Re: Zachowanie

    to teraz masz pajaczka z charakterkiem to dobrze bo niepowino sie brac pajakow na reke :] . im wieksze terra tym pajak sie bardziej czuje sie w jakis sposob zagrozony, nawet jak wlozysz tam kryjowke to watpie zeby pajaczek zlagodnial, mysle ze jak zrzuci z 2 wylinki, juz bedzie troche wieksza to juz niebedzie taka niedobra dla ciebie
    Pozdro


  7. #7
    tw182
    Guest

    Re: Zachowanie

    morda masz swojej rosea zdjecie ??

  8. #8
    _INVISIBLE_
    Guest

    Re: Zachowanie

    Pozatym nie bedzie chcial przyjmowac pokarmu, poniewaz bedzie sie go bal


  9. #9
    roko
    Guest

    Re: Zachowanie

    Spokojnie nie wiadomo kiedy ją przeniósł może jest zestresowana zmianą otoczenia trzeba poczekac zanim się ustatkuje a jezeli Przeniosłeś ją już dawno to rzeczywiście możliwe że jest za MAŁA
    pozdrawiam!

  10. #10
    madOx
    Guest

    Re: Zachowanie

    Pozatym nie bedzie chcial przyjmowac pokarmu, poniewaz bedzie sie go bal
    jak moze sie bac pokarmu ?? co ty piszesz ??


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •