Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Zabójczy pająk ptasznik:P

  1. #1
    KoReXoN
    Guest

    Zabójczy pająk ptasznik:P

    Dzisiaj mój regalis L4 chodził(biegał, śmigał) po mojej ręce, w sumie to się nie boje , ostatnio miałem bezpośredni kontak z takim L5. Pytanie brzmi jakiej wielkości taki pająk jest grożny tzn. po której wylince jest w stanie kłąmi przebić skórę?


  2. #2
    morda
    Guest

    Re: Zabójczy pająk ptasznik:P

    Pewnie już jak jest spiderlingiem. Ptaszniki mają naprawdę duże zęby a z Poecilotheriami radzę uważać.


  3. #3
    Baku
    Guest

    Re: Zabójczy pająk ptasznik:P

    od 1 wylinki


  4. #4
    Diabolo
    Guest

    Re: Zabójczy pająk ptasznik:P

    moja ornata jest po 7 wylince i z kazda wylinka coraz bardziej sie jej boje ;p
    a tak na serio to jestem coraz bardziej ostrozny i staram sie jak najmniej przy niej manipulowac


  5. #5
    Grażynka
    Guest

    Re: Zabójczy pająk ptasznik:P

    po każdej jest w stanie pajaki sa naprawde silne, a do poecilotherii trzeba mieć szacunek jeśli cie ugryzie a by sie okazalo ze jestes uczulony to ............[*]
    ja tam sie boje mojej fasciaty i to nawet bardzo jest cholernie szybka


  6. #6
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: Zabójczy pająk ptasznik:P

    Znam pewien przypadek, ktory przytrafil sie jednej osobie. Mianowicie pewien czlowiek zostal ukaszony przez fasciate l3 i skonczylo sie to dosc mocna goraczka i bolami. To Twoja sprawa, ryzykujesz swoje zdrowie i zdrowie zwierzaka, wiec jak chcesz, to bierz na rece, a jak wolisz jednak nie (czego ja jestem zwolennikiem), to dobrze.


  7. #7
    Foxtrott
    Guest

    Re: Zabójczy pająk ptasznik:P

    mi fasciata po 6 wyl biegła po ręce i spodniach jak spierdzielała z terra i nie garnęła się na szczęście do gryzienia


  8. #8
    FoKs
    Guest

    Re: Zabójczy pająk ptasznik:P

    Hmm a najgorsze jest to ze jak juz pajak cie ukasi !! to z szoku niewiesz co robisz i zżucasz ptaszora z reki np na podłoge gdzie ptaszor uszkadza sobie odwłok i kAPUT


  9. #9
    KoReXoN
    Guest

    Re: Zabójczy pająk ptasznik:P

    A kurat jak by mnie taki ptaszor ukąsił to raczej bym myślał o swoim życiu a nie pająka.


  10. #10
    Awikularia
    Guest

    Re: Zabójczy pająk ptasznik:P

    Korexon, bez przesady. Od ukaszenia ptasznika nie zejdziesz z tego padolu...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •