Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 52

Wątek: Wiem że było ale musze.

  1. #1
    Luger
    Guest

    Wiem że było ale musze.

    Witam. Zadam pytanie które już było. Chodzi mi o B.Smithi i o rozpoznawanie płci. Coś mi sie obiły o uszy jakieś plamki białe pod odwłokiem. Czy te plamki to prawda, a jak tak to co jest jak są te plamki a jak ni to co? O i widzieliście co gość na Allegro sprzedaje
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=25457082
    Niby nic specjalnego ale jednak ciekawe. Szkoda że nie napisał nic o rozmnażaniu
    Z góry dzieki
    Pozdro

  2. #2
    morda
    Guest

    Re: Wiem że było ale musze.

    Hybrydy to takie kundle. Ja nie mam zamiaru tego kupować. Uważam, że to nie jest ciekawe tylko smutne.

    www.metus.asmed.pl - zdjęcia jak rozpoznawać płeć.


  3. #3
    wino
    Guest

    Re: Wiem że było ale musze.

    hehehhehe plamki to prawda bo te plamki to płucotchawki i za pomoza nich nieda sie rozpoznac płci one sa pająkom potrzebne do oddychania i kazdy pajak to ma


  4. #4
    Luger
    Guest

    Re: Wiem że było ale musze.

    Dzięki i sorki ktoś mi kit wcisnął:P

  5. #5
    wino
    Guest

    Re: Wiem że było ale musze.

    niema za co po to jest forum zeby sie pytac


  6. #6
    nokeg
    Guest

    Re: Wiem że było ale musze.


  7. #7
    Nazar
    Guest

    Re: Wiem że było ale musze.

    A co kundle sa jakies gorsze????


  8. #8
    mromanow
    Guest

    Re: Wiem że było ale musze.

    Z tego co slyszalem to sa ladne bo dostaja ubawienie "rodzicow" ale podobno sa bezpolodne... Wiec dupa po takim ptaszniku
    Pozdrawiam

  9. #9
    pppppp
    Guest

    Re: Wiem że było ale musze.

    nikt nie wie co bedzie z hybryd, mogą być ładne pajaki, mogą byc duże a niepłodne, moga nie dożyć 7(6 ...) wyl, itd - (wstaw co tylko jest możliwe a jestes w stanie wymyśleć)
    osobiście jestem przeciwko krzyżowaniu dwóch różnych gatunków ale wiem ze sa tego zwolennicy i moze oni mają racje i "pchają ten wózek" do przodu, w końcu odmiany gupików i welonów tez wychodowali ludzie może i na pajakach też sie da

  10. #10
    Grażynka
    Guest

    Re: Wiem że było ale musze.

    wino chyba sie mylisz bylo cos takiego ze smithi maja jakąś plamke pod odwłokiem (nie pamietam dokladnie) i po niej mozna rozpoznac plec!!


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •