Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Kędzieżawy- NowY

  1. #1
    Pietrolin
    Guest

    Kędzieżawy- NowY

    Cześć!!
    Jestem tu nowy... dwa dni temu kupiłem kędzieżawego (L1) KUPIŁEM NA ALLEGRO RAZEM Z KOLEGĄ jego jest taki wiekszy od mojego ... i jego całyczas cos je a moj taki chudzinka i niechce jesc... tak na początku jest zawsze ?? czy tylko u mnie...?? bo niechce go stracic ))))
    Dzieki z góry za odpowiedzi
    Pozdrawiam Piotrek


  2. #2
    morda
    Guest

    Re: Kędzieżawy- NowY

    FAQ i ARCHIWUM!

    Czasem zdarza się, że pająk nie je. Może to wylinka może nie.
    Wielkość - zależy od warunków w jakich były trzymane, czestotliwości karmienia itp.


  3. #3
    Deathscythe
    Guest

    Re: Kędzieżawy- NowY

    musi się przyzwyczaić do otoczenia. Gdy miałem B.smithi (L1) to na początku też nic nie jadł a teraz gdy mam go L5 to wcina jak by był ciągle głodny. A poza tym poczytaj FAQ !!!


  4. #4
    pac
    Guest

    Re: Kędzieżawy- NowY

    hehehe to lubie "nie chce go stracic" )))


  5. #5
    PMajdan
    Guest

    Od kogo kupiles?

    ?


  6. #6
    WojtasWroc
    Guest

    Re: Kędzieżawy- NowY

    pajaki nie jedza kilka razy dziennie jak ludzie

    2 razy w tygodniu mozesz mu podac przekrojonego bialego robala lub pinke

    a jak wylinieje to poczekaj 5-7 dni zanim mu cos dasz do zjedzenia


  7. #7
    ardi
    Guest

    Re: Kędzieżawy- NowY

    kiedyś też kupilśmy z kumplem 2x smithi L4 i też był jeden od drugiego większy, ale jakąś godzinkępóźniej na pudelku, w którym to przysłał były podpisy: L3 i L4 :// i jużwszystko bylo jasne.. mój też nie jadł nic, aż do wylinki.... tydzień po wylince zaczął wcinać dopiero..... niedługo pewnie ujżysz kędziorka L2


  8. #8
    Jimbo
    Guest

    Re: Kędzieżawy- NowY

    Osobniki z jednego kokonu mogą być różnej wielkości. Ja np mam 3 vagansy z jednego kokonu. Kupowałem je po pierwszej wylince i jeden z nich był i jest do teraz wyraźnie większy od dwóch pozostałych. Tak więc to nie tylko warunki i karmienie decydują o tym.

  9. #9
    Bandit
    Guest

    Re: Kędzieżawy- NowY

    rózne rozmiary to norma, a że nie je to może przed wylinką albo brak apetytu spowodowany aklimatyzacją


  10. #10
    Grażynka
    Guest

    Re: Kędzieżawy- NowY

    hm.chcialem zauważyć ze bialy robal i pinka to jedno i to samo chybaze dla ciebie bialy robak ta maczniak ;P


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •