Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 73

Wątek: stymulacja wzrostu / experyment :]

  1. #1
    Baku
    Guest

    stymulacja wzrostu / experyment :]

    kombinowałem ostatnio i kombinowałem i wpadłem na pomysł ze przeprowadze test :] a dokładniej zbadam wpływ saa na pajączki ,, mam gdype 10 albopilosek , 5 będzie kontrolna natomiast pozostałe będą dostawać w okresie przed przed wylinką ( prawdopodobnie ) metanabol :]

    zastanawiałem sie nad sposobem podania i doszedłem do wnioku ze albo będzie to roztwur wodny , ale troche fe ,,, albo świezo nakarmione nim mączniaki :P

    jak będą pierwsze rezultaty to napisze :P


  2. #2
    Robson
    Guest

    Re: stymulacja wzrostu / experyment :]

    metanabol chcesz im dac, hahahaha, nie no niezly jestes, gratuluje, a metanabol to zly doping czy dobry? uwazaj bo moze beda muskularne :-)
    chcialbym to zobaczyc DDD

  3. #3
    wenx
    Guest

    Re: stymulacja wzrostu / experyment :]

    siema Baku
    To mówisz że zaczynasz hodowke koksów
    NICE !!


  4. #4
    Robson
    Guest

    Re: stymulacja wzrostu / experyment :]

    hey zapisuj wszystko itp. chcialbym zobaczyc jakie beda skutki :-)

  5. #5
    rastafaq
    Guest

    Re: stymulacja wzrostu / experyment :]

    Moze najpierw zacznij od Kreatynki :P


  6. #6
    Robson
    Guest

    Re: stymulacja wzrostu / experyment :]

    baku tak patrze na ten avatar w profilu i czy ty nie jestes przypadkiem gosciem o nicku BakuBak na forum sfd.pl ??
    widzialem cie czesto w dziale suplementacja (teraz juz odzywaki/suplemencja), to ty napisales artykul o kreatynie, glutaminie itp.?
    Jezeli tak, to gratuluje artykulu, bo jest naprawde swietny :-)

  7. #7
    Banan
    Guest

    Re: stymulacja wzrostu / experyment :]

    I baku bedziesz z albopilosem napakowanym wielkosci pitbula sie bujac Ja chce widziec te albopilosy taki L2 wielkosci doroslego?? :>


  8. #8
    Baku
    Guest

    Re: stymulacja wzrostu / experyment :]

    to ja :P jestem terz moderatorem na www.i-s.pl : ] , art pisałem w oparciu o pare źrudeł więc nie jestem az tak mądry :P



    co do kreatyny to ona nie ma sensy gdyrz nie wpływa na wzrost , natomiast metka tak , wsumie spodziewam sie takich morzliwych efektów :
    - śmierć
    - deformacja
    - duzomasywniejsze rozmiary
    - większa agresywność
    -przyśpieszenie procesów wzrostowych ( meta moze stymulować wcześniejszą wylinke )
    - większy pprzyrost po wylince

    co do szkodliwości : jezeli sam związek by nie zabijał pajaka to nie wpłynie szkodliwie na jego procesy zyciowe , , conajwyzej nieznacznie skruci zycie

    a jesli wszystkie poza 2 ppierwszymi mozliwościami zostały by spełnione to było by ciekawie ..

    najlepiej oczywiście było by zrobić to z hgh a juz najlepiej przez extrakcje hormonów z innych pająków , no ale cóz - uzyje co pod ręką :P


  9. #9
    Baku
    Guest

    Re: stymulacja wzrostu / experyment :]

    niema szans efekty będzie widać koło 4,5 wylinki moze

    a co do pidbula :P to trafiła mi sie ostatnio niezła albopiloska ,, jest po 1 wylince ( mam ją od nimfy ) i jest juz rozmiaru albopiloski po 3 :P


  10. #10
    Robson
    Guest

    Re: stymulacja wzrostu / experyment :]

    no to powodzenia BakuBAk :-)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •