Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Smithi

  1. #1
    DragoN16
    Guest

    Smithi

    mam samice smithi po około 12 wylince. ma około 6 cm ciała, fotki są w dziale zdjęcia jak je świerszcza. i teraz moje pytanie czy moge do niej dopuścić samca, jak tak to jakiego wielkiego, znaczy po której wylince. Jakbym mógł to niewiecie kto ma takiego na sprzedarz????????????????/
    za odpowiedzie dziękuje


  2. #2
    Jimbo
    Guest

    Re: Smithi

    Nie wiem, czy nie za wcześnie. A co do samca, to do rozmnażania nadają się tylko i wyłącznie samce po OSTATNIEJ wylince.

  3. #3
    kuba66643
    Guest

    Re: Smithi

    Mozesz juz probowac dopuscic samca po ostatniej wylince.


  4. #4
    _INVISIBLE_
    Guest

    Re: Smithi

    Poszukaj na forum "sprzedam", ostatnio samce na tym forum sie mnoza troszku ich jest. Mozesz sprubowac dopuscic ptaszniki, tylko uwazaj zebys samca nie stracil


  5. #5
    DragoN16
    Guest

    Re: Smithi

    ktoś błędy poprawia??????????/
    to nieźle roboty musi mieć ze mną


  6. #6
    morda
    Guest

    Re: Smithi

    Dopuść. Moją "kędziorka" ma 6cm ciała i kopulacja się udała. Teraz tylko czekanie...


  7. #7
    rastafaq
    Guest

    Re: Smithi

    Ale skoro sie pytasz po, której wylince ma być samiec to raczej nie wiesz zbyt wiele o pajakach i ich rozmnażaniu więc lepiej sie za to nie zabieraj.

  8. #8
    DragoN16
    Guest

    Re: Smithi

    wiem że po ostatniej, ale w jakiejś książce o pająkach było że samiec jest gotowy po 11 czy jakoś tak, i mnie to zmyliło, a pozatym zaswsze trzeba zacząć rozmnażanie od czegoś i nabierać doświadczenia nie??????????????


  9. #9
    msk
    Guest

    Re: Smithi

    Nie zaczynaj za wczesnie, bo Twoj syn moze miec osiemnastke, jak jego "stary" bedzie mial dopiero 34 lata.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •