Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Dziwny problem!!!!!

  1. #1
    ardi
    Guest

    Dziwny problem!!!!!

    Mam śmieszny problem... Mam b.smithi L5(zbliża siędo L6). Do tej pory w małym faunaboxie miał torf o PH 5. Wczoraj kupiłem podłoże kokosowe. Wszystko (skrytka, liść, nakrętka na wodę) ustawiłem tak jak bylo. zawsze woda w nakrętce starczyła na kilka dni, a nawet na tydzień. Teraz mija kilka godzin a już w nakrętce sucho://///

    Nie wiem dlaczego tak się dzieje.

    POzdrawiam

  2. #2
    BOOBO
    Guest

    Re: Dziwny problem!!!!!

    może pajak wypił zawartość wody bo się odwodnił


  3. #3
    morda
    Guest

    Re: Dziwny problem!!!!!

    Albo torf styka się z wodą w nakrętce. Wszystko wtedy przelało by się do niego.


  4. #4
    ardi
    Guest

    Re: Dziwny problem!!!!!

    nie, to odpada, bo cały czas go obserwuję, siedział na dachu kryjówki.

  5. #5
    ardi
    Guest

    Re: Dziwny problem!!!!!

    możliwe, że to ten torf, jak teraz nalewałem, to torf zbiłem, żeby nie stykał się w razie czego pod nakrętką też

  6. #6
    boehmeiroox
    Guest

    Re: Dziwny problem!!!!!

    ja mialem podobnie:/ w pewnym momencie patrze a nakretka pusta ale wydaje mi sie ze pajak wypil a co u ciebie to moze jakies kawalki podloza wpadly do nakretki i woda w nie wsiakla?

    pozdrawiam


  7. #7
    morda
    Guest

    Re: Dziwny problem!!!!!

    Może wyparował? Jaka tamperatura?


  8. #8
    ardi
    Guest

    Re: Dziwny problem!!!!!

    temperatura normalna, gdzieś ok 22-24stopni

  9. #9
    rastafaq
    Guest

    Re: Dziwny problem!!!!!

    Nie mozliwe zeby wyparowała tak szybko, a juz tym bardziej zeby pająk wypil tyle wody.Musiala wsiaknac, no chyba ze mowisz o nakretce na wentylek, wtedy sie zgodze.

  10. #10
    ardi
    Guest

    Re: Dziwny problem!!!!!

    a przy okazji czy radzicie próbować go karmić, czy dać mu spokój. Wylinkę L5 miał 18 marca. Jakiś tydzień po tym zjadł 4 robaki (w ciągu 4 dni). Od tamtego czasu nie jadł. Ostatnio próbowałem go karmić zaraz po wielkanocy, to olewał robaka. Jak myślicie - ja myślę żeby już go nie stresować....... w sumie już sporo minęło od wylinki ostatniej.....

    pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •