Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: brachypelma smithi L1

  1. #1
    chris.smithi
    Guest

    brachypelma smithi L1

    Witam,
    To mój pierszy temat na tym forum. Jestem szczęśliwym posiadaczem b.smithi L1 (od 4 dni) jeszcze nic mi nie jadła ale czekam cierpliwie. Mam pytanie jak karmić pajączka muszkami owocówkami??


  2. #2
    Grażynka
    Guest

    Re: brachypelma smithi L1

    wkładasz muszke do lodówki wyjmujesz po kilku miniutach i wrzucasz pajakowi


  3. #3
    GALN
    Guest

    Re: brachypelma smithi L1

    urywasz skrzydełko albo nielotnymi. Polecam pinki (larwy much takie na ryby te mniejsze )wyrywasz głowę połowa wypływa i podajesz pająkowi zje to zje nie zje nie jest głodny.

  4. #4
    bT_PrzemO
    Guest

    Re: brachypelma smithi L1

    Smithi po 1 wyl moze nie jesc do 2 wyl .. sam mam w domu dosc sporo ilosc smithi po 1 wyl i nie jedza juz jakies 2.5 tyg ..... odwloki juz sa ciemne ... niedlugo wylinka ... nieprzejmuj sie niejadkami ) one tak juz maja ... //PrzemeK

  5. #5
    chris.smithi
    Guest

    Re: brachypelma smithi L1

    dzięki za odpowiedzi. już się mniej martwie o swojego pajączka. za jakiś miesiąc planuje zakup drugiego pajączka, jest nim kędziorek którą wylinke radzicie?? myślałem nad 4-6 czy to dobry wybór??


  6. #6
    GALN
    Guest

    Re: brachypelma smithi L1

    kędziorki są spoko zero problemów dobry wybór co do wylinki to nie ma różnicy

  7. #7
    KaMiL_15
    Guest

    Re: brachypelma smithi L1

    nie polecam karmienia pająków pinkami, ponieważ od nich słabo rosną. Polecam świersze zobaczycie efekty. Acha mój smithi L4 to żarłok jakich mało


  8. #8
    Nazar
    Guest

    Re: brachypelma smithi L1

    BUhahyahaha Kamil poprostu szczyt madrosci szczeliles
    Wolno rosna... niezle


  9. #9
    GALN
    Guest

    Re: brachypelma smithi L1

    cośty Kamil nie ma to żadnej różnicy czy będzie jadł świerszcze pinki lub coś innego z czego to wywnioskowałeś

  10. #10
    roko
    Guest

    Re: brachypelma smithi L1

    może nie wolno rosna ale pinki są tłuste i nie posiadają tyle białka ile trza pająkowi
    pozdrawiam!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •