Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: czy aby nie bedzie mu za ciasno

  1. #1
    BOOBO
    Guest

    czy aby nie bedzie mu za ciasno

    Mój kumpel ma dzisiaj dostać smitiego L5 ma zamiar trzymać go w najmniejszym fauna boxie (1,5l). Na 1/3 ma kokosa dalej kamień a za kokosem posadził niedużą roślinkę. Czy pajączek nie b edzie miał za mało miejsca?????

    Z góry dzieki za odp.


  2. #2
    roko
    Guest

    Re: czy aby nie bedzie mu za ciasno

    raczej nie albo wejdzie do kokosa albo bedzie siedzieć na ściankach on sobie już znajdzie miejsce chodź ciut większe nie zaszkodziło by lecz wtedy mógł by czmychnąć przez wentylacyjne otworki
    pozdrawiam!

  3. #3
    BOOBO
    Guest

    Re: czy aby nie bedzie mu za ciasno

    Czy jak by on wyjął kamień to by było dosyć miejsca??
    Z kamieniem estetycznie wygląda!


  4. #4
    morda
    Guest

    Re: czy aby nie bedzie mu za ciasno

    Ja bym z kamienia zrezygnował - jak się pod niego podkopie to kamień może na niego spaść i placek....


  5. #5
    rastafaq
    Guest

    Re: czy aby nie bedzie mu za ciasno

    Wrzuc go do terra 100cm/100cm/70cm wtedy bedzie mial duzo miejsca i wrzucisz cala plantacje kokosów i wóz kamieni.
    Nie wiem jak mozna byc az taki imbe.... zeby sie pytac jakie dac pudelko, eh..:/

  6. #6
    loko
    Guest

    Re: czy aby nie bedzie mu za ciasno

    moze byc... choc tak małemu spiderowi jest dobrze walnac jakas kryjowke... nie bedzie sie zakopywał tylko siedział w niej..


  7. #7
    Caprice
    Guest

    Re: czy aby nie bedzie mu za ciasno

    rastafaq wyluzuj pamietaj,ze skoro pyta -to dobry objaw,wynika to z troski,gorzej jakby nie pytal i robil wg wlasnego uznania A co do pomieszczonka,mozesz mu zostawic mysle ten kamien - o ile jest maly.Moj kedziorek tez sie podkopal pod korzen(l7,faunabox) - i ja dzis nie moge wyjsc z podziwu jak mu sie go na glowke nie zawalilo,pracowal nad tym tydzien ponad,z calej ziemi zrobil sobie sufit ,ktory ie wiem na czym sie trzymie - prawa grawitacji sie go nie imaja.
    zreszta zobaczysz sam,jak sie zadomowi i tak zrobi porzadki wg swojego widzimisie


  8. #8
    roko
    Guest

    Re: czy aby nie bedzie mu za ciasno

    dokladnie moj sie podkopał po d korzeń i był loos
    pozdrawiam!

  9. #9
    Robson
    Guest

    Re: czy aby nie bedzie mu za ciasno

    BOOBO ile jeszcze takich bezsensownych tematow zalozysz??

  10. #10
    madOx
    Guest

    Re: czy aby nie bedzie mu za ciasno

    Smithi L5 to bardzo maly pajak - czym ty sie przejmujesz ????????????????????


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •