Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: społeczensto

  1. #1
    b.s
    Guest

    społeczensto

    Hm... moze wy mieliscie takie problemy moj kolega (siasiat)zobaczył umnie ptasznika i chce tez se kupic ale on kompletnie nic niewie o ptasznikach chce kupic se pajaka z alegro jak sie go spytałem jakiego odpowiedział mi-"jakis czorwono cos tam" taka była jego odpowiedz, a jak sie go spytałe czym go bedzie karmił odpowiedział mi ze kupi mu 60-100 swierszczy(dorosłych) ><on chce kupic ptasznika dla szpanu bo jszce nie ma a juz wszyscy wiedza ze bedie mial pajak >szkoda mi pajaczka bo typ nawiet nie wi jakiego pajaka se kupuje a co dopiero o jego potrzebach/chce mu jakos uswiadomic ze pajaki to nie zabawka ale on tego nie rozumie i tak sie mnie nie słuch co wy sadzicie o takich typah co kupuja pajaka dla szpanuu>??>?


  2. #2
    roko
    Guest

    Re: społeczensto

    ludze kupują dkla szapnu owszem ja na twoim miejscu wytłumaczyłbym mu co i jak pomógł bym mu wydrukował bym informacie i różne cuda niech ci polaze o jakiego chodzi daj mu namiar na tą stronke itp napewno sie oświeci teraz wszystko w twoich rękach
    pozdrawiam

  3. #3
    loko
    Guest

    Re: społeczensto

    moze sie chlopak jeszcze zreformuje, daj mu jakies materialy niech sobie cosik poczyta... ze zwykłego szpanu moze sie w koncu i pasja zrodzic..


  4. #4
    PMajdan
    Guest

    Re: społeczensto

    Najwyrazniej jego nie interesuje terrarystyka ale sam fakt posiadania dzikiego zwierzecia. A najlpesze jest wzbogacanie wiedzy i coraz to nowe zaskoczenia, ktorych dostarczaja pajaczki


  5. #5
    b.s
    Guest

    Re: społeczensto

    eh on własnie ma domnie przyjsc ja mo powiem i wyajsnie poszczegulne zeczy, ale jak mu raz powiediałem \zeby se poczytał o pewnym pajaku to on mnie i tak nie posłuchał ale nic i tak musze z nim porozmawiac ,ale jetem przeciwny kupowaniu zwierzat dla szpanu?


  6. #6
    msk
    Guest

    Re: społeczensto

    A skad wiadomo, ze od razu dla szpanu?
    Moze mu sie po prostu spodobalo.

  7. #7
    Grażynka
    Guest

    Re: społeczensto

    szkoda że u mnie nikt nie chce sobie kupić


  8. #8
    pac
    Guest

    Re: społeczensto

    czasem trudno Cie zrozumiec


  9. #9
    PMajdan
    Guest

    Re: społeczensto

    To by sie zainteresowal.... troche chociaz...


  10. #10
    persea
    Guest

    Re: społeczensto

    myślę że my wszyscy kiedyś podobnie zaczynaliśmy czy to kolega czy program w telewizji pomógł nam podjąc decyzje o posiadaniu zwierzaka może i on chciałby mieć pająka nie tylko dla szpanu...ale znasz go lepiej więc jeśli sie martwisz o jego słomiany zapał to przedstaw mu same "negatywne" strony hodowli egzotycznych zwierząt jak :możliwosc pogryzienia, zmudne usuwanie zanieczyszczeń, problemy z wyjazdem na wakacje(karmienie nie stanowi problemu ale zachowanie odp wilgotnosci itp) wiesz wszystko max naciągane ale może poskutkować powodzenia


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •