Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: czy to wylinka

  1. #1
    lisek
    Guest

    czy to wylinka

    Wlorzylem mojego vagansa (L4) do pojemnika po poatyczkach do uszy i zrobilem mu maly domek, on pod nim wykopal malom dziure i zapchal wyjscie ziemia, czy to znak, ze bedzie przechodzil wylinke, bo jak nie to chce odsunac ziemie i podzc mu pokarm

  2. #2
    Jimbo
    Guest

    Re: czy to wylinka

    Mam małe vagansy i non stop tak robią. To wcale nie musi być wylinka. Możesz go odkopać, żeby mu dać jeść. Ja tak robię.

  3. #3
    morda
    Guest

    Re: czy to wylinka

    Albo poczytać Archiuwm. Jak się zakopał to albo wylinka, albo kaprys pająka. Jak zaczął ciemnieć to wylinka.


  4. #4
    RAMMSTEIN1
    Guest

    Re: czy to wylinka

    Moze miec wylinke, ale B. vagansy bardzo lubia kopac - moje vagansy non stop siedza pod ziemia i rzadko wychodza.


  5. #5
    loko
    Guest

    Re: czy to wylinka

    to ze sie zakopuje nie znaczy ze to wylinka, przynajmniej u malego.. w nocy wychodzi prawdopodobnie.... mozesz połozyc mu ubitego pinka przy wejsciu do norki.. rano pewnie go juz nie bedzie...


  6. #6
    Nazar
    Guest

    Re: czy to wylinka

    A po kiego mu rozwalacie kryjowke zeby dac jesc. Jak bedzie chcial to sam wyjdzie. Tylko go stresujecie

    Pozdrawiam

    NAzar

  7. #7
    roko
    Guest

    Re: czy to wylinka

    dokładnie nazar pająk wyczuje że coś się rusza
    i że to może być papu

  8. #8
    SID7426170
    Guest

    Re: czy to wylinka

    Ja mam Vgansa L5 i prawie ciągle przesiaduje w swojej norce. Jedzenie mu zostawiam przed wiejsciemn do norki i jak jest głodny to sie skusi Gdy nieprzyjmyje pokarmu to sprawdzam czy zmienia kolor jesli tak to bedzie miał wylinke - włsnie ja przeszedl :]]]]


  9. #9
    smash
    Guest

    Re: czy to wylinka

    u vagansów to jest tak, ze jak sie przygotowywuja do wylinki to sie całkowicie zakopuja, a jak sie zakopują mając taki kaprys to zostawiają przynajmnie dziure która co najwyzej zalepiaja pajączyna.

  10. #10
    blady17
    Guest

    Re: czy to wylinka

    Ja mam 2 vagansy L3-L4 od paru dni ale żaden z nich <jeszcze> się nie zakopał.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •