Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Nie usuwajcie tego tematu!!!

  1. #1
    FoKs
    Guest

    Nie usuwajcie tego tematu!!!

    Siema moj herkules zakopał wejscie do swej norki jak mu dac jesc a moze szykuje sie do wylinki? pilne


  2. #2
    Murinusek
    Guest

    Re: Nie usuwajcie tego tematu!!!

    Jakto jak mu dac? Bierzesz swierszcza i wrzucasz do pudelka, chyba oczywiste ze jak jest glodny i nie szykuje sie do wylinki to w koncu wyjdzie i sobie zje. A co do drugiego pytania to na 90% to wylinka:P

    Pozdrawiam


  3. #3
    ardi
    Guest

    Re: Nie usuwajcie tego tematu!!!

    jesli sie szykuje do wylinki, to mu nic nie wrzucaj.... po co go wqrwiać??"jeszcze z głodu się nikt nie zesrał"

  4. #4
    tomash_k
    Guest

    Re: Nie usuwajcie tego tematu!!!

    moj cambridgei L4 juz prawie miesiac nie chce wyliniec...pokarmu tez nie przyjmuje...ale ja sie tym nie martwie, przeczytalem FAQ, wiem ze to normalne i nie zasmiecam forum takimi postami !!


  5. #5
    tomash_k
    Guest

    Re: Nie usuwajcie tego tematu!!!

    dobra dobra, troche sie unioslem..ale czytam dzis juz taki 4post i nie moge wytrzymac... fajnie bylo jak bylem poczatkujacym w tych sprawach... juz wiem jak kiedys byliscie wyrozumiali dla mnie :P


  6. #6
    madOx
    Guest

    Re: Nie usuwajcie tego tematu!!!

    ostatnio tego duzo, nie wiem co sie dzieje


  7. #7
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: Nie usuwajcie tego tematu!!!

    FoKs -> przeczytaj FAQ... dam Ci lizaka, ale prosze, przynajmniej rzuc okiem. :]

    A jak go karmic? Jezeli naprawde nie znalazles, co mnie lekko zdziwilo, to wrzuc mu swierszcza. Jak przez noc nie zje, to wyjmij i daj 4 dni pozniej i tak w kolko.
    Ja w ogole nie probuje karmic moich pajakow jak sa przed wylinka.
    Rob jak chcesz zreszta.


  8. #8
    morda
    Guest

    Re: Nie usuwajcie tego tematu!!!

    Nie nazywaj tak tematu - temat ma przynajmniej troche mówić o czym toczy się dyskusja. A to czy skasujemy czy nie to już nasza działka.

    Mój hercules przed wylinka barykadował się. Nie zostawiał żadnego wejścia do nory, nie wychodził. Barykada totalna. Ostatnio nawet raz przyłapałem go w nocy na powierzchni (po raz pierwszy zobaczyłem, że bydle wychodzi ). W chwili obecnej lividum sie zabarykadowała.


  9. #9
    FoKs
    Guest

    Re: Nie usuwajcie tego tematu!!!

    no sorka a co do ciebie tomash K to ja wiem ! o tym ze pajaki moga tyle niejesc ale ! napisalem wczesniej ze podziemnego mam nie dlugo ! wiec wiesz a taki poblem mialem z albopilosum niejadl przez miesiac przenioslem go do mniejszego tera ! i zaczol jesc ! i jeszcze o herkulesie ! wiem ! ze powinien wyjsc ale pisalem za zabiłem mu maczniaka zeby sie nie wkopal bo niewiem czy herk...... by go znalazł niby tak ale wiecie ale sie nagadałem
    thx all sorki za nazwe tematu ale pisalem wczesniej i zostal chyba usuniety!
    nara


  10. #10
    orlik11
    Guest

    Re: Nie usuwajcie tego tematu!!!

    a ile moze trwac przejscie wylinki u b. smithi z l3 do l4 nic nie jedzac po przejsciu 3 wylinki??

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •