Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Szok

  1. #1
    Norysek
    Guest

    Szok

    Czy mielisćie kiedys pajaka ktory przezyl szok termiczny? Moja avi podobno go ma i juz okolo 15 godzin ja trzepie. nie wiem cz ypadnie czy ma jeszcze szanse


  2. #2
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: Szok

    Ja mialem taki wypadek, kiedy dostalem regalis (byl 5-cio-stopniowy mroz) a u mnie w domu bardzo cieplo. Tyle, ze w jej przypadku drgawki i inne objawy szybko minely (po 2 godzinach). Jezeli to na pewno szok termiczny, to sa pewne szanse, ale smiertelnosc jest dosc duza,..wnioskujac z wypadkow innych.


  3. #3
    Norysek
    Guest

    Re: Szok

    Dzięki. Zobacze co się wydarzy. Zakochałem się w versicolor a tu taka sytuacja


  4. #4
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: Szok

    Ja tez bylem przestraszony, jak zobaczylem, w jakim stanie jest moja regalis.
    Jednak drgawki ustaly i pajak wszedl na scianke i zaczal sie wygrzewac.

    Oczywiscie im dluzej trwa ten stan, tym gorzej, ale jeszcze moze byc dobrze.


  5. #5
    Norysek
    Guest

    Re: Szok

    Teraz versicolor leży na plecach. Czyli wylinka. Nie wiem czy zdoła ją przeżyć błagam trzymajcie kciuki. Nie wiem jak to jest ze słabym pajakiem i wylinką


  6. #6
    042
    Guest

    Re: Szok

    trzymam kciuki, daj znac co i jak

    Pozdrawiam
    042


  7. #7
    Norysek
    Guest

    Re: Szok

    Dzięki stary Nadal leży:/


  8. #8
    GALN
    Guest

    Re: Szok

    No i to co ci pisałem w ostatnim twoim poście okazało się prawdą

  9. #9
    Norysek
    Guest

    Re: Szok

    Galn ale wszytsko się kąplikuje. Rano zamiast wylinki znalazłem pająka normalnie stojącego(może nie normalnie bo znowu miała podkurczone odnóża) teraz bo jakiejś godzinie znowy kładzie się na plecy. Chyba chce przejść tą wylinke ale nie może zarónwo teraz jak i wcześniej. To jest jej chyba ostatnia szansa.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •