Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: przenoszenie pajaka

  1. #1
    ardi
    Guest

    przenoszenie pajaka

    Mam pytanie co do brania na ręce Brachypelmy Smithi. Pytam, bo chcę poprostu go przenosić rękoma do nowego (większego) terra lub, gdy będę mu zmieniał torf. NIe hcę go brać na ręce dla zabawy, lecz po to, żeby go nie nosić niewiadomo w czym.

    Z góry dziękuję za odp.

  2. #2
    msk
    Guest

    Re:

    Ok, a jak brzmi pytanie?

  3. #3
    ardi
    Guest

    Re:

    Pytanie już zadałem: Czy można brać Smithi na rękę i na ile procent nie ugryzie??

  4. #4
    Nazar
    Guest

    Re:

    Człowieku co to jest wogole za temat posta???????????????/
    "<>" Co to ma byc????

    Najpierw poczytaj sobie regulamin. A co do pytania to tez bezsensu na ile procent nie ugrycie:
    Na 76%.
    Moze byc????


    Pozdrawiam

    Nazar

  5. #5
    ardi
    Guest

    Re:

    Nazar:

    Tytuł tematu źle się wyświetlił. NIe wiem czemu: napisałem <Czy można brać na ręce??>> i wyszło z tego <>?? :/

    A co do procent: wiem, że to nie zależy od statystyk, ale pytam ile % osób podnoszących takie pająki zostało ugryzione.

    pozdr.

  6. #6
    Nazar
    Guest

    Re:

    Nie wielu.

  7. #7
    small
    Guest

    Re:

    50/50


  8. #8
    Nazar
    Guest

    Re:

    Ale robiac porzadki w terra rowniez nie ma potrzeby brania go na rece Mozna go przeniesc w pojemniku (jest to opisane w FAQ) a nie w lapach

    POzdrawiam

    NAzar

  9. #9
    Norysek
    Guest

    Re:

    Pomnóż ilosć zjedzonych przez nią świerczszy i mączniaków przez ostatni miesiąc podziel przez liczbe wylinek a do wyniku dodaj współczynnik agresywności i masz procentowy zarys tego czy Cie hapnie.


  10. #10
    msk
    Guest

    Re:

    Na dwoje babka wrozyla. Moze Cie ugryzc, ale moze tez Cie i nie ugryzc. Ne znaju.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •