Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Nareszcie wyliniał!

  1. #1
    majes
    Guest

    Nareszcie wyliniał!

    Wiem ze to troszke zasmiecanie forum ale musialem sie pochwalic.Moj skorp ktory jest u mnie od listopada nareszcze wylinial.W tym czasie kiedy jest u mnie zjadl 3 swierszcze(tego samego dnia) i to dopiero pod koniec stycznia.Dzis wyjalem wylinke a on jeszcze odpoczywa.Mam nadzieje ze nieglugo zacznie buszowac.Pzdr


  2. #2
    msk
    Guest

    Re: Nareszcie wyliniał!

    Gratulacje.
    Przy okazji, tego typu rzeczy warto zapisywac w notkach hodowlanych.

  3. #3
    Murinusek
    Guest

    Re: Nareszcie wyliniał!

    Heh a moze zrobic forum "Dla tych co lubia sie chwalic":P i tam wszyscy by sie chwalili ile to wylinek i jakie zwierzatko mu linialo:P


  4. #4
    majes
    Guest

    Re: Nareszcie wyliniał!

    pierwsza wylinka u mnie wiec nie moglem sie powstrzymac.A z tym osdobnym forum to moze byc ciekawie : a moj pajaczek to ma 8 nog albo mam skorpiona a wy nie :P
    pzdr


  5. #5
    Robson
    Guest

    Re: Nareszcie wyliniał!

    "Wiem ze to troszke zasmiecanie forum ale musialem sie pochwalic"


    jak by sie tak kazdy chwalil to to forum to by byly jakies same chwalidelka!!!
    ja jakos sie nie chwalilem az tak cie radosc w dupe sciska ze musisz forum zasmiecac?

  6. #6
    DragoN16
    Guest

    Re: Nareszcie wyliniał!

    ej nieprzesadzajcie to była pierwsza wylinka u majesa więc ma prawo sie cieszyć, a jeden temat więcej to niezaśmiecanie forum, podejrzewam że pisanie nienatemat tak jak to wyszło u Robsona to terz w pewnym sęsie zaśmiecanie forum


  7. #7
    majes
    Guest

    Re: Nareszcie wyliniał!

    "az tak cie radosc w dupe sciska ze musisz forum zasmiecac?" ja rozumiem ze wstales rano i mogles sie nie wyspac ale troszke zlagodniej.
    Zreszta niegdzie nie jest napisane ze musisz czytac wszystkie posty.


  8. #8
    cochin
    Guest

    Re: Nareszcie wyliniał!

    ee no to ten topic jest na chwalenie sie czy na zasmiecanie? bo nie wiem czy napisac ze moj albopilosum zjadl dzis swierszcza czy pytac czemu mi emilia nie je od 2 tyg :PPP


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •