Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: hybryda

  1. #1
    kolo1987
    Guest

    hybryda

    czy to normalne że pająk naziemny chodzi po 'suficie' swego pudełka i wsadza zęby jadowe do dziur wentylacyjnych(nie połamie sobie ich?)?

  2. #2
    kolo1987
    Guest

    Re: hybryda

    ten pająk wogóle ostatnio po wylince zachowuje się dziwnie. kładzie się na boik , do góry nogami, nie mam pojęcia co się z nim dzieje

  3. #3
    msk
    Guest

    Re: hybryda

    AD1. normalne, ewentualnie cos mu dokucza
    AD2. nie wiem, moja albopilosa tez sie ostatnio zachowywala dziwnie po wylince, nie przeszkadzalem jej i juz od dzisiaj jest wszystko w porzadku, a robila niesamowicie niepokojace rzeczy

  4. #4
    mich
    Guest

    Re: hybryda

    moj P. murinus choc jest niby naziemny przebywa non-stop w gdziezdzie zrobionym przy pokrywie pudelka, a ze wsadza kly w otwory wentylacyjne to tez nic dziwnego, pewnie proboje je powiekszyc w celu ucieczki


  5. #5
    morda
    Guest

    Re: hybryda

    Moja geniculata prawie się praz przegryzła.
    Pająki po wylince czasem leżą w przeróżnych pozycjach. Zwykle wyciągają się całe na ziemi, ale raz moja Lasiodora leżała prawie na plecach. Normalka.


  6. #6
    cochin
    Guest

    Re: hybryda

    jakbys musial 24h na dobe siedziec w pudelku to tez bys probowal roznych pozycji zeby ci bylo wygodnie lezec! )
    a co wsadzania zebow to pajak ponoc jest w stanie przegryzc sie przez plastik, wiec lepiej uwazac. chociaz mnie to sie nigdy nie przydazylo


  7. #7
    RAMMSTEIN1
    Guest

    Re: hybryda

    kiedyś ktoś pisał na forum ze jego T. blondi wisiala na dziurkach od przykrywki terra :]
    natomiast moja L. parahybana juz nie raz probowala przegryzc plastikowy pojemnik eh...fajnie to wygladało
    wiec jak widac zdarza sie


  8. #8
    persea
    Guest

    Re: hybryda

    tak jak juz niektórzy pisali pająk nie powinien sobie połamać zebów jadowych chyba że zaczniesz energicznie potrząsać pudełkiem...a tak na serio to nie przejmuj się tym, poprostu pająk musi sobie gdzieś pochodzić i uważaj na to czy nie przegryzł pudełka ,koledze T.blondi wygryzł piękną dziurę i tymże sposobem wydostal się na zewnątrz...

  9. #9
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: hybryda

    Raz moj pajak wisial na listku .. nie wiem jak, ale jakos mu sie udalo i specjalnei nie zastanawialem sie, czy to nie jest jakas hybryda nietoperza ze skakunem :>


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •