Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Robak postrach pająka? i kilka pytan...

  1. #1

    Robak postrach pająka? i kilka pytan...

    Czy wasze małe pająki też uciekały przed mączniakami? Wpuściłem wczoraj mojemu pająkowi żywego mączniaka do pojemnika, mączniak wszedł do norki pająk a pająk ucieka. Wma sie tez to zdarzalo?

    Mój pająk wczoraj w nocy nie wychodził wogóle z norki (poza chwilą, gdy uciekał przed mączniakiem). Czy nie wiecie co jest grane? Może będzie miał wylinkę? Nic nie zjadł w nocy (tego wpuszczonego robaka wziąłem i pokroiłem :-) )

  2. #2

    Re: Robak postrach pająka? i kilka pytan...

    poczytaj FAQ
    możliwe ze bedzie miał wylinke...


  3. #3

    Re: Robak postrach pająka? i kilka pytan...

    A mozliwe, ze pajak nie ma ochoty na lazacy pokarm. Ubij macznika i daj pajakowi do jedzenia - najlepiej zostaw na noc. Rano zobaczysz, czy cos skubnal. Jak nie to: a) zbliza sie wylinka, b) nie jest glodny.

  4. #4

    Re: Robak postrach pająka? i kilka pytan...

    JA slyszalem juz kikla razy ze "maly pajak nie chcial jesc maczniaka", uciekał, a po przekrojeniu go na pol (maczniaka oczywiscie) zucil sie na ofiarae i zezarl odrazu PINKI I SWIERSZCZE RULEZ!!! I MUCHY.


  5. #5

    Re: Robak postrach pająka? i kilka pytan...

    Awi, pisal ze nie zjadl w nocy tego pokrojonego )

    nie jest glodny albo wylinka.


  6. #6

    Re: Robak postrach pająka? i kilka pytan...

    moje pajaki nie jedza gdy sie zblizaja do wylinki a tak to wcinaja, a jak im sie nie chce jesc to zabijaja dla checy maczniaka

  7. #7

    Re: Robak postrach pająka? i kilka pytan...

    rado120 napisał(a):

    > moje pajaki nie jedza gdy sie zblizaja do wylinki a tak to
    > wcinaja, a jak im sie nie chce jesc to zabijaja dla checy
    > maczniaka

    Kurde ty to masz fajnie. A po których wylinkach są? Może mój też bedzie tak dla chcecy zabiajał. Jest wkońcu po 2 czy 3 wylinkach...

  8. #8

    Re: Robak postrach pająka? i kilka pytan...

    zaden ptasznik nie zabija dla checy, to niesą mordercy psychopaci - pająki zabijają poto zeby zjeść a nie dla chcecy..., no chyba ze dla obrony ale przed jakąś larwą to raczej nie muszą sie bronić... więc rado120 coś żeś podkolorował to ;-)

  9. #9

    Re: Robak postrach pająka? i kilka pytan...

    Diabolo, to mial do wyboru jeszcze podpunkty a) i b)

  10. #10

    Re: Robak postrach pająka? i kilka pytan...

    rob tak jak avi mowi
    ja swoim pajaczkom L3-L4-L5 podaje bialego robaka na noc
    a wczesniej gniote mu penseta lebek (zeby sie nie ruszał - zeby sie nie wkopal w torf )

    pajaczki L3-L4-L5 3ymam w pojemnikach na mocz i klade robaka ze zgniecionym lbem na torfie i pajak przewaznie je go w nocy nigdy od razu po wlozeniu

    3eba byc cierpliwym... tak jak z wylinkami )))


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •