Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: PSHP......logo

  1. #1

    PSHP......logo

    No w zwiazku z zawirowaniami dotyczacymi loga PSHP... prosze o wypowiedz w kwesti tego zalacznika...sorry ze daje jako odobny nowy temat ale w poprzednim z przed 3 dni juz jest nieco duzo postow...

    To logo to 100% mojej pracy...rysunek jest moj wlasny ( a nie jakis z sieci) i takie tam

    Jest zrobiony w Corelu ...../raster, terasowanie + inne zabiegi/ jest gotowy do naswietlania na klisze i do robienia sita....mozna drukowac, nadrukowywac..itd

    to jest zmniejszony na potrzeby listy jpeg...


    PROSZE O KOMENTARZ

  2. #2

    Re: PSHP......logo

    To co, że dużo postów. Ma być dużo tematów? Logo ok.


  3. #3

    Re: PSHP......logo

    Logo pierwsza klasa


  4. #4

    Re: PSHP......logo

    Zgadzam sie z przedmowcami, fajne logo


  5. #5

    Re: PSHP......logo

    no i bardzo fajnie....jezeli reszcie sie spodoba to sluze.....uprzejmie...

  6. #6

    Re: PSHP......logo

    Owszem, sympatyczne. W Corelu rysowales SAM pajaka? Bo lepiej recznie narysowac i zeskanowc...


  7. #7

    Re: PSHP......logo

    PS: 3eba byloz amiescic logo w tamtym poscie. Wygodniej. Wszyscy tam zamieszczaja. Jestes chyba indywidualista... izolujesz sie ;(


  8. #8

    Re: PSHP......logo

    mialem fote swojej geniculaty....1600x1200...wycialem pajaka /sporo zachodu/ + kilka sztuczek Photoshopowo-Corelowych...niewnikajac w zawile szczegoly i Wuoala!!!

    nie powiem 2-3 godzin pracy...jak zwykle najwiecej zabawy to detale i wycinanie pajaka ...korzystanie z roznych masek...i takie tam...

    sproboje to dziabnac u znajomego w zakladzie poligraficznym na koszulke i zobaczymy...ale juz teraz wiem ze bedzie spoko...juz nieco sprytnej garderoby sobie upackalem...hehe

  9. #9

    Re: PSHP......logo

    nie....ale tam by napewno duzo mniej ludzi je zobaczylo...bo to juz starszy post...powiedzmy ze zasosowalem taki TRICK!...hehe..wiem wiem ...nieladnie z mojej strony...

    ..w kazdym badz razie pobawilem sie z obrazeczkiem i pomyslalem ze mozebylby godny uwagi.......zobaczymy....

  10. #10
    i`am
    Guest

    Re: PSHP......logo

    mi sie bardziej podoba logo PMajdana ze starszego postu;] jak w zal;]


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •