Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: WIOSNA IDZIE = nowe papu :]

  1. #1

    WIOSNA IDZIE = nowe papu :]

    Jeszce troche i mamy dlugo wyczekiwana wiosne :] Wiosna = duzo nowego zarcia dla pajokow biegajacego po podworku i to calkiem za darmo!! Wiec mam pytanko co do paru takich stForow. Czy mozna bestji dac: biedronke, chrabaszcza majowego, skorka, dzdzownice, krocionoga (tego naszego krajowego), gasinice bielinka kapustnika czy tez imago tego motyla?? Do listy dolacze pewnie jescze pare tych stworow jak mi sie przypomni :] Oczywiscie pomijamy juz fakt ze stwory moga byc jakims shit'em skazone bo w moim wypadku ten wariant prawie calkowicie odpada- zycie w dzungli rulez :]


  2. #2

    Re: WIOSNA IDZIE = nowe papu :]

    Aha BTW macie jeszce jakies pomysly na ciekawe zarcie biegajace po podworku?? :]


  3. #3

    Re: WIOSNA IDZIE = nowe papu :]

    Ja raz pytałem o slimaki, i podobno można te bez skorupy podac, ale z drugiej strony to fajne zwierzaczki


  4. #4

    Re: WIOSNA IDZIE = nowe papu :]

    Moge jedynie powiedziec ze nie poleca sie podawac do zarcia dzdzownic gdyz maja w sobie czesto jakies toksyny mimo ze teren na ktorym zyja moze sie wydawac wolny od zanieczyszczen. Co do reszty to nie wiem.. podobno motyle to dobry pokarm.


  5. #5
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: WIOSNA IDZIE = nowe papu :]

    Pamietam jak na wakacjach byla lekka burza o to, czy powinno karmic sie cmami, bo niektore pajaki, po podaniu ciem, dostawaly objawow uszkodzenia ukladu nerwowego i padaly. W kazdym razie u moich pajakow takie objawy nie wystapily. :]


  6. #6

    Re: WIOSNA IDZIE = nowe papu :]

    ja podawałęm ćmy, motyle, szarańcze, pasikoniki i świerszcze lapane na łąkach i było wszystko gites- ślimaków bym nie podawał- mają dużo śluzu tak jak dżdżownice- najlepiej to co skacze i lata- owady...


  7. #7
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: WIOSNA IDZIE = nowe papu :]

    Owady latajace przede wszystkim polecam dla pajakow nadrzewnych. A szczegolnie motyle... (lapie kapustniki, bo tych "ladnych i kolorowych" mi szkoda).


  8. #8

    Re: WIOSNA IDZIE = nowe papu :]

    Kapustniki to szkodniki, szczegolnie gasienice . generalnie wszelkie "robactwo", za wyjatkiem takich co maja zadla i jad... Szkoda by bylo, jakby osa zabila nam pupilka....

  9. #9
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: WIOSNA IDZIE = nowe papu :]

    Tym bardziej, ze ptaszniki nie sa tak wyspecjalizowane w lapaniu jadowitych owadow, jak np. przedstawiciele misumena, wiec nietrudno o wypadek.


  10. #10

    Re: WIOSNA IDZIE = nowe papu :]

    A co do much? Naziemne tez sobie z nimi radza, prawda...?


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •