Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: pan dinus w faunaboksie

  1. #1
    geckonum
    Guest

    pan dinus w faunaboksie

    czy moge poczatkowo tzrymac malego pandinusa imperatora w faunaboksie? dlugi jest cghyba na 30 cm ?????????????????????????????????????????????


  2. #2

    Re: pan dinus w faunaboksie

    czemu nie przecierz to to samo co terra, byle by były ściany i pokrywa a jak to sie nazywa to juz niewazne, sam mam mojego skorpiona w faunaboxie i nie narzeka

  3. #3

    Re: pan dinus w faunaboksie

    Małego ja trzymam w małym pudełeczku. Skorp lepiej poluje i ma sie dobrze. W takim dużym on Ci sie zakopie i będzie panika bo skorp uciekł...


  4. #4

    Re: pan dinus w faunaboksie

    też trzymam skorpa w faunboxie tylko że mój już ma 10 cm

  5. #5
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: pan dinus w faunaboksie

    Ja powoli zaczynam pozbywac sie swoich faunaboxow i kupuje cos bardziej...ekskluzywnego


  6. #6

    Re: pan dinus w faunaboksie

    w faunaboksie jest troche trudno utrzymać dobrą wilgotność, codziennie bedziesz musiał spryskiwać.


  7. #7

    Re: pan dinus w faunaboksie

    Szklane terraria rzeczywisnie wygladaja bardziej "efektownie" i tak jakos... no.... Profesjonalniej?


  8. #8

    Re: pan dinus w faunaboksie

    ja trzymam moje imperatory w plastikowym "domku" i jest ok ;]


  9. #9
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: pan dinus w faunaboksie

    Tak, zreszta w terrariach nie mam nigdy problemow z utrzymaniem prawidlowej wilgotnosci. Dla porownania, szklane terrarium regalis spryskuje raz na 2 dni, podczas gdy faunabox smithi musi byc spryskiwany przynajmniej 2x dziennie, a latem nawet czesciej.


  10. #10

    Re: pan dinus w faunaboksie

    A czemu tak jest? To pzrez wentylacje?


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •