Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Chcę dopuścić jak ?

  1. #1

    Chcę dopuścić jak ?

    Chodzi o murinusy .Więc mam samca i samicę wkładam je do np.większego akwarium i czekam tak hihihih one bara bara i gotowe .Muszę je jakoś nasterować żeby na siebie trafiły czy czekać aż się znajdą.

  2. #2

    Re: Chcę dopuścić jak ?

    Mozesz nasterowywac zeby szybciej bylo i pilnowac co by ona go niezjadla po wszystkim.

  3. #3

    Re: Chcę dopuścić jak ?

    Ja byn nie sterował - to pająki szybkie i samiec może opuscić miejsce na ten tego...
    Murinusy nie są w stosunku do siebie agresywne.


  4. #4

    Re: Chcę dopuścić jak ?

    rastafaq a może być tak że jak ja je tak patyczkiem nasteruje to ona go capnie i zeżre tego się boję.

  5. #5

    Re: Chcę dopuścić jak ?

    Raczej tak nie bedzie, ja teraz rozmnazalem Spinifera i popychalem samice w strone samca bo caly czas sie oddalala,wszystko bylo pod kontrola, tylko samiec byl agresywniejszy.Zakonczylo sie powodzeniem tylko musialem szybko odepchnoc samca bo chciala go dziabnac.Zrob jak uwazasz.Pozdrawiam i zycze powodzenia

  6. #6

    Re: Chcę dopuścić jak ?

    poprostu wloz samca i samice do terra i czekaj az sie potocza sprawy dalej


  7. #7

    Re: Chcę dopuścić jak ?

    Jak nie zemdleje to powinno być ok dzięki

  8. #8

    Re: Chcę dopuścić jak ?

    RAMMSTEIN1 a murinusy dorosłe sa takie małe bo moje nie dorosłe a może dorosłe cambridgei i cancerides prawie 2 razy większe są

  9. #9

    Re: Chcę dopuścić jak ?

    Niestety sa male,Cambridge jest duzo wiekszy.Jak liczyles wylinki to wtedy masz pewnosc czy sa dorosle.

  10. #10

    Re: Chcę dopuścić jak ?

    Kupiłem dorosłe nie widziałem jeszcze dorosłych murinusów więc się wole upewnić hihihi małe jest piękne )

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •