Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Ciekawy pajączek

  1. #1

    Ciekawy pajączek

    Czy mógł by ktoś coś powiedzieć o tym pajączku?

    http://adorablebunnies.com/LOOK%20WHAT%20I%20CAN%20DO/

  2. #2

    Re: Ciekawy pajączek

    to Loxosceles reculusa pajak wystepujacy w A. Północnej zaliczany do rodziny Sicariidae jest maly do 1/3 cm ( nazywany pustelnikiem brunatnym ) a jego jad jest b. silny powodujacy znaczna martwice tkanek oraz blon komorkowych ;P


  3. #3

    Re: Ciekawy pajączek

    bleeee, ale mu zrobil kuku ten pajaczek.


  4. #4

    Re: Ciekawy pajączek

    i pomyslec ze wiele, wiele osob ma takie rany
    Te pajaki sa bardzo male, trudno je zauwazyc...a konsekwencje sa wlasnie takie jak widac na zdjeciach. ech....fajnie byloby w szkole wypuscic takiego pajaczka :>


  5. #5

    Re: Ciekawy pajączek

    jak juz wypuscisz w tej szkole to daj i mi a temu gosciowi to co? amputacja graby ?


  6. #6

    Re: Ciekawy pajączek

    nie, nie amputuja.
    sotosuje sie rozne leki, polecam zobaczyc na: http://etox.2p.pl/bottom/BiblPostgraduateMedicine.html


  7. #7

    Re: Ciekawy pajączek

    Widzialme kiedys program ,ze w Australii na martwice po ukaszeniu pajakow uzywa sie paralizatorow i podobno ma to zastopowac martwice.....nie wiem jednak czy to skutkuje w 100%...narka


  8. #8

    Re: Ciekawy pajączek

    o ile sie nie myle ( mówie na 20% ) zawiera on bardzo silną toksyne metaboliczną która uniemorzliwia refrakcje błon komórkowych = komurki ci explodują :]
    ale mówie ze tak tylko mi coś świta : ]


  9. #9

    Re: Ciekawy pajączek

    bueh :/ taki kurdupel a taka rana, ochyda!


  10. #10

    Re: Ciekawy pajączek

    nie dziw sie ten pajak taki ma jad.
    Ja wlasnie rowniez widzialem ten program w ktorym do leczenia stosuje sie paralizatory, jednak to nie pomoze na rane a bol jest nie do zniesienia, ( ech...chcialbym zostac ukazsany przed tego pajaczka ) gdzies widzialem statystyki ile osob rocznie zostaje ukaszone przez te pajaki - poszukam... ;]


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •