Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Ludzie----mam problem...

  1. #1
    don 22
    Guest

    Ludzie----mam problem...

    po której samce ptasznikow osiagaja dojrzałosc płciowa????????kiedy samce a kiedy samice??????pewnie było juz kiedys takie pytanie ale prosze o odpowiedz raz jeszcze.Bo wg mnie samce wiekszosci gat.osiagaja dojrzałosc po 9wyl a samice 1wyl.póżniej...


  2. #2

    Re: Ludzie----mam problem...

    Różnie to bywa, po 9-tej to trochę za szybko, chociaż u niektórych gatunków możliwe. Generalnie tak około 11-12.

  3. #3
    don 22
    Guest

    Re: Ludzie----mam problem...

    u mnie wszystkie samce dojrzały po 9wyl...a samice po 10 i połaczone z samcem zrobiły kokon!!


  4. #4

    Re: Ludzie----mam problem...

    Ja utrzymuje ze samiec 11wyl. samice 1-2 wyl. pozniej

  5. #5
    Atrax Robustus
    Guest

    Re: Ludzie----mam problem...

    Nie mozna okreslic na 100%. Samce dojrzewaja w przedziale 9-10-11 wylinka, a samice z 2 wylinki pozniej.


  6. #6

    Re: Ludzie----mam problem...

    jest tak jak Atrax pisze ogólnie można brac poprawkę +-1 nawet nieraz +-2 zależy to od pomyłki właściciela można wylinkę przeoczyć albo i sprzedawający dodał lub ujoł 1 wylinkę aby zyskać lub nie wprowadzać w błąd nowego właściciela.

  7. #7

    Re: Ludzie----mam problem...

    To ja dodam ze samce A.versicolor dojrzewaja po 8 wylince, a samiczki po 9


  8. #8

    Re: Ludzie----mam problem...

    to ciekawe co piszecie bo u mnie samica i samiec cambridgei wyliniały na 9wyl i po dopuszczeniu samica zrobiła mi kokon!!!!!tak samo było w przypadku albopilosum tyle tylko ze samica była po 10wyl...a miałem je wszystkie od 1wyl....


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •