Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Czy wylinka wyodrębniająca...

  1. #1

    Czy wylinka wyodrębniająca...

    Cześć
    Czy wylinka wyodrębniająca dymorfizm płciowy (chodzi o samca) jest ostatnią wylinką pająka. Posiadam właśnie takiego samca z gatunku Lasidora Parahybana.W związku z tym pytanko,jeśli tak, to ile pozostaje mu czasu do tzw. zejścia. Chodzi mi konkretnie o ten gatunek.Z chęcią nawiążę kontakt z terrarystą posiadającym ten gatunek,najchętniej z Lublina lub okolic.

  2. #2

    Re: Czy wylinka wyodrębniająca...

    Tak, jest to ostatnia wylinka w jego życiu.
    Ile mu zostało... zależy od warunków.
    Coś kolo roku może półtora.


  3. #3

    Re: Czy wylinka wyodrębniająca...

    no ostatnia......chyba mu zostaje od 1-2 wiosenek...moj murinus jest juz pol roku po ostatniej i po 2 miesiacach nie robienia niczego teraz przezywa druga mlodosc

  4. #4

    Re: Czy wylinka wyodrębniająca...

    No cóż tak myślałem, w związku z tym nasuwają mi się kolejne pytanka, kiedy mogę się spodziewać,że napełni swoje zbiorniczki, i czy od tego momentu dalej pająki pobierają pokarm,czy może robią sobie post do kopulacji,oraz czy zgromadzony przez samca materiał genetyczny nie traci na wartości z czasem, więc czy mogę zwlekać z dopuszczeniem go do kopulacji, czy też mam szukać partnerki na gwałt.

  5. #5
    BakuBak
    Guest

    Re: Czy wylinka wyodrębniająca...

    juz ma pewnie napełnione : ]
    czy traci z czasem to nie wiadomo , napewno swierszy jest lepszy :] , jedzą normalnie :]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •