Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: zarowka vs kabel

  1. #1

    zarowka vs kabel

    witam mam pyttanko co da wiecej ciepla w terrarium kabel grzewczy 25w czy zarowka (grzybek) 25w??????????


  2. #2

    Re: zarowka vs kabel

    Żarówka


  3. #3

    Re: zarowka vs kabel

    Taka sama moc, tyle samo ciepła, ta tylko różnica że żarówka jest u góry i ciepło szybciej uchodzi, z kabla jeżeli jest na dnie to ciepło idzie przez całe terrarium.


  4. #4

    Re: zarowka vs kabel

    ja bym wolał kabel zainstalować niż żarówkę... kabel pomoże utrzymać wilgotość a żarówka bardzo wysusza powietrze


  5. #5
    Slaf
    Guest

    Re: zarowka vs kabel

    zarowka

  6. #6

    Re: zarowka vs kabel

    zależy jeszcze jaką temperature chcesz osiągnąć i w jak dużym terra :-) zawsze można dać i kabel i żarówke :-)


  7. #7
    Conqueror
    Guest

    Re: zarowka vs kabel

    kabel.... Jeśli to naziemne zwierzę to kabel.... grzeje od dołu... Jeśli ma to być terra ogrzewane samą żarówką to tylko żarówka. Ale kabel czy promiennik najwięcej ciepła daje bo równomiernie rozprowadza ciepło i nie taraci energi na światło...
    Nie wiem czego większość twierdzi że żarówka...

  8. #8
    onoszek
    Guest

    Re: zarowka vs kabel

    tamten gość wypisuje głupstwa bo temperatura nie gra takiej roli ponieważ kupsz sobie termostat i załatwione.
    JA POLECAM EUROSTER2000p JA TAKI MAM I JEST SUPER !

    POZDR. WSZYSTKICH

  9. #9
    Conqueror
    Guest

    Re: zarowka vs kabel

    nie gra takiej roli...? Pytanie brzmiało: "co da wiecej ciepla w terrarium kabel grzewczy 25w czy zarowka (grzybek) 25w??????????" Termostat tylko do kabla!!(żarówka odpada bo miga)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •