Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Ciekawostka... moze komus sie przyda..

  1. #1
    [RED-689]
    Guest

    Ciekawostka... moze komus sie przyda..

    Nie to zebym mial w tym jakis udzial (nie moja aukcja..) ale znalazlem cos takiego przy przegladaniu pierdol o cyfrowkach :-)

    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=19316293


  2. #2
    x ray
    Guest

    Re: Ciekawostka... moze komus sie przyda..

    no i mozna zrobic pieniadze na byle czym ....a tak naprawdę to ciekawa oferta.Czasmi jest kłopot z pozyskaniem pojemniczków szczególnie kiedy sa najbardziej potrzebne


  3. #3

    Re: Ciekawostka... moze komus sie przyda..

    he he juz je widze wszystkie z takimi mleńkimi otworkami wentylacyjnymi stojące u mnie na regale ;-)

  4. #4

    Re: Ciekawostka... moze komus sie przyda..

    ja samemu uzbierałem jak narazie 15 pojmemniczków:-) ale nie musze sie spieszyć bo nie mam w planach nic rozmnazać ale zawsze mogą się przydać


  5. #5

    Re: Ciekawostka... moze komus sie przyda..

    Jak idziesz do dobrego zakładu (według mnie najlepsze pojemniki są z Fuji :-)), to są wstanie dać ok 50 za jednym razem, wiec nie wiem czy to jest problem. Chyba że ktoś mieszka na jakim zadupiu...


  6. #6
    [RED-689]
    Guest

    Re: Ciekawostka... moze komus sie przyda..

    >według mnie najlepsze pojemniki są z Fuji :-))

    Ja to nie wiem. Podchodze do fotografi bardziej "cyfrowo" a w pudelka po kartach CF nie da sie spiderow pakowac

    Dokladnie w dobrych zakladach traktuja to jako odpady i ciesza sie ze im zaklad sprzatasz :-)


  7. #7

    Re: Ciekawostka... moze komus sie przyda..

    Z Fuji są pojemniki półprzeżroczyste(?) a nie całkowicie czarne, a światło przelatując przes ścianki ułatwia nam operacje wewnątrz pudełka :-).
    Heh cieszą się, zostawiają sobie z 5-10 pudełek, i reszte katronu chcą wsypać do twojego, zawsze za małego, plecaka :-).


  8. #8

    Re: Ciekawostka... moze komus sie przyda..

    ja poszlem do Auchan w miejsce gdzie sie zdjecia wywoluje i dali mi ok 100 pudelek :] kiedys sie moga przydac :P


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •