Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Środek przeciwko pleśni

  1. #1

    Środek przeciwko pleśni

    Witam!
    U mnie w pokoju jest pleśń na ścianie i rodzice kupili środek przeciwko pleśni itp. który się nazywa: SCHIMMELENTFERNER opis tego środku: Zawierający chlor, dezynfekująco - zapobiegawczy środek w aerozolu do bezproblemowego usuwania nalotów pleśniowych, z alg i mchu. Stosowany
    wewnątrz i na zewnątrz. Pleśń spryskuje się z odległości 5cm.... Dalej jest też napisne:
    "Uwagi: .... Niestosotwać z innymi środkami! Mogą powstać groźne opary związków chloru! Ocena Higieniczna: B-1494/93"
    "Zawartość: Wybielacze na bazie chloru poniżej 5%"

    I mam odnośnie tego pyt. czy na czas spryskania pleśni w pokoju i wietrzenia pokoju(nie wiem nawet ile trwa i czy wogule trzeba wietrzyć bo na ulotce nie jest napisane) mam wynieść terrarium i zwierzęta z pokoju czy moge je zostawić?


  2. #2

    Re: Środek przeciwko pleśni

    Dla bezpieczeństwa lepiej wynieść. Zwierzaki mogłyby sie struć i w najgorszym wypadkui paść a to nei miła sprawa. Lepiej dmuchać na zimme jak stracić podopiecznych.


  3. #3

    Re: Środek przeciwko pleśni

    lepiej wynies zwierzeta z pokoju poniewaz te opary moga im zaszkodzic !!!
    POZDRO

  4. #4

    Re: Środek przeciwko pleśni

    a na jaki czas wynieść? Wystarczy same zwierzaki wynieść czy terrarium też?


  5. #5

    Re: Środek przeciwko pleśni

    wynieś terraria na jaieś 2 doby przy porządnym wietrzeniu...


  6. #6

    Re: Środek przeciwko pleśni

    Nie lepiej wynieść tylko napweno wynieść. Jak człowiek nawącha sie chloru to mdleje a co dopiero takie zwierzątka. Wynieś je z terrarium bo to wietzrenie potrwa. Spryskaj, zostaw na 20- 30 min az zacznie działać a potem otówrz wszystkie okna i drzwi aby był przeciąg ale zamknij drzwi do pokoju w którym są twoi podopieczni.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •