Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: temperaturka

  1. #1

    temperaturka

    jesce jedno pytanko hehehe co mam zrobic jeżeli nocą w moim pokoju jest ok 24-25 a pająk powinien miec tlosku mniej posiadam genie moze macie jakies ciekawe pomysly moze ochładzanie wodne;p

  2. #2

    Re: temperaturka

    Możesz lekko uchylić okno bedzie ci sie lepiej spało :] ale mysle ze ta temperatura nie zaszkodzi pajakowi

  3. #3

    Re: temperaturka

    dobrze ze te pytanie sie pojawilo bo tez czasem mam 23-24

  4. #4
    evelman
    Guest

    Re: temperaturka

    macie szczescie ja mam w ncy ok 16-18 dobrze mi sie spi ale za to wiecej z prad place


  5. #5

    Re: temperaturka

    heh - po co ochladzac ? jezeli jest taka temp to ok...niech ma taka temp. jaka ma i nie ochladzaj mu terra ;/


  6. #6

    Re: temperaturka

    Tylko pozazdroscic U mnie w pokoju zimnica. Siedze w bluzie, swetrze i zamarzam. Wszedzie Przewody grzejne, czerwone zarowki itp.
    Twoja temperatura jest w porządku. Jak pająk ma 24-25stC to moze miec taką 24h/dobe i nic mu nie bedzie.


  7. #7

    Re: temperaturka

    u mnie tez jest lodowa - musze dogrzewac extra ;/


  8. #8

    Re: temperaturka

    ja w dnień mam u swoich max 30*C w nocy ok 20-22 i sie nie skarżą jak narazie:-)


  9. #9

    Re: temperaturka

    to dobra masz temp - ja mam nieco mniejsza niz 30 st. w ogole w zimie to kicha niska temp. a u siebie w pokoju mam jak w lodowce


  10. #10

    Re: temperaturka

    ja trzymie pod żarówka 25 watową w szafce za szklanymi dzwiczkami, jak narazie żyją:-)


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •