Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: Zmiany w ustawie........

  1. #11

    Re: Zmiany w ustawie........

    Warszawa, 12.06.2003 r.

    KOMUNIKAT PRASOWY Ministra Środowiska Czesława Śleziaka
    fragment ale dla nasz najważniejszy

    !!!!! Ministerstwo Środowiska w projekcie nowej ustawy o ochronie przyrody przewidziało zmianę dotyczącą gatunków, które należy zgłaszać do rejestru. Obecnie wszystkie gatunki wymienione w Konwencji Waszyngtońskiej podlegają rejestracji, a według projektu ustawy będzie to dotyczyło tylko ssaków, ptaków, gadów i płazów !!!!!

    czyli ze taka pobrawka będzie było wiadome już w czerwcu !!! tylko nikt nie wie kiedy wejdzie w życie

  2. #12

    Re: Zmiany w ustawie........

    Dokładnie chodzi o Rządowy projekt ustawy o ochronie przyrody, druk numer 1982.
    Jeśli ktoś jest zainteresowany losami nowelizacji, to zapraszam na stronę sejmu.
    Wchodzicie www.sejm.gov.pl , następnie wybieracie "Prace Sejmu", póżniej "projekty ustaw w toku prac Sejmu". Tam wyszukujecie numer druku 1982 i mamy interesujący nas projekt. Jak widać I czytanie już się odbyło, a to o wiele lepiej, niż gorzej. Znaczy, że coś dzieje się w tej kwestii, tym bardziej, że projekt ma nadany "priorytet" - projekt zawierający przepisy dostosowujące polskie prawodawstwo do prawa Unii Europejskiej.

    Fajnie jeśli mogłem byc pomocny..........

    pozdrawiam Skibi


  3. #13

    Re: Zmiany w ustawie........

    Z tego co wiem ministerstwo musi sie jakos uporac z ta ustawa do czasu wejscia Polski do Unii. Coz, ja zarejestrowalam swoje zwierzaki i nie uwazam, aby bylo to wyrzucanie kasy w bloto... Zreszta, te niecale 150 zl to nie majatek...

  4. #14

    Re: Zmiany w ustawie........

    awi.. za 150 zł to ja bym na dworcu zoo mógł pracować :P


  5. #15

    Re: Zmiany w ustawie........

    Majster, bez przesady.... Ja nie :P

  6. #16

    Re: Zmiany w ustawie........

    awi.. bo tam dzieci tylko do 17 roku życia mogą pracować... później nędza :/


  7. #17

    Re: Zmiany w ustawie........

    eh za 150 zeta.. blah 150 zeta to jest wiecej niz zostaje z mojej wyplaty po oplaceniu comiesiecznych wydatkow :/


  8. #18

    Re: Zmiany w ustawie........

    To malo alice zarabiasz, albo masz wielkie wydatki... Oczywiscie zartuje, tez mam oplat od groma i troche, ale jak sie chce prowadzic pajecza dzialalnosc gospodarcza, to niestety trzeba sie liczyc z wydatkami...

  9. #19

    Re: Zmiany w ustawie........

    na razie z wydatkami muszą się liczyc moje babcie, dziadki i rodzice


  10. #20

    Re: Zmiany w ustawie........

    a wogóle z ciekawości (pajęcza działalność gospodarcza) - płacicie składkę KRUS (bo pająki to też dział specjalny produkcji rolnej i możecie) czy ZUS (10x tyle??)
    Pozdrawiam


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •